Традиційний Всеукраїнський конкурс “Учитель року”

Сьогодні більшість із нас переконані, що де б ми не були і які б часи не настали, слово “вчитель”, поняття “школа” завжди будуть атрибутом мудрості, поваги й пошани до людей, які несуть знання, творять великі й прекрасні діла.  Бути гарним педагогом – це бути справжнім реформатором майбутнього життя України, особливо в часи реформування та становлення Нової школи України. Традиційний Всеукраїнський конкурс “Учитель року” - це конкурс для вчителів, які прагнуть постійного творчого зростання, яким необхідне відчуття особистого успіху.
Наша колега, досвідчений і талановитий вчитель – Адамчук Євгенія Геннадіївна - саме з тих педагогів, які невтомно шукають новітні методи та форми роботи з допитливими і наполегливими дітьми. Це той сучасний педагог, який відповідає вимогам новітньої освіти, який постійно самоудосконалюється, особливо в наш час – час комп ' ютерних технологій.
Сьогодні, 5 грудня 2017 р., стартував ІІ етап Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2018”, в якому за звання найкращого змагалися вчителі німецької мови, фізики, української мови та літератури, фізичної культури. І знову наша Євгенія Геннадіївна серед учасників конкурсу. Хвилюється перед виступом, наперед відшліфовує кожну фразу, невдовзі складає свій іспит педагогічної компетентності і зрілості.
Фортуна знову подарувала успіх креативній, талановитій і невтомній нашій колезі – вона увійшла в п’ятірку найкращих педагогів Київської області. Від щирого серця вітаємо Вас ще з однією перемогою та сподіваємось, що конкурсні змагання, нові етапи педагогічної діяльності та майстерності стануть підтвердженням того, що в Путрівській гімназії працює справжній професіонал високого рівня. І нехай успіх супроводжує Вас усюди! Вперед за новими перемогами!