Візитка закладу

Директор – Битько Леся Сергіївна, вчитель історії та правознавства, вища категорія, старший вчитель, педстаж - 23 років.

Заступники директора з навчально-виховної роботи:

  • Півторак Емілія Францівна, вчитель математики, вища категорія, старший вчитель, педагогічний стаж - 39 років
  • Журавльова Наталія Анатоліївна, вчитель географії, вища категорія, старший вчитель, педагогічний стаж - 18 років
  • Табінська Лілія Володимирівна, вчитель початкових класів, вища категорія, старший вчитель, педагогічний стаж - 20 років
  • Псюк Алла Миколаївна, вихователь-методист дітей дошкільного віку, вища категорія, педагогічний стаж - 23 років.

Всьго педпрацівників - 56
Вища - 17
І - 11
ІІ- 10
Спеціаліст - 18

Мають педагогічні звання:

  • «Вчитель-методист» - 9
  • «Старший вчитель» - 10

Особливості освітнього процесу

Науково-методична проблема,  над якою працює заклад - Організація освітнього процесу на основі визначення та розвитку нахилів, здібностей, обдарувань школярів з метою їх життєвого самовизначення і самореалізації”

За столітній вік школа дала путівку в життя не одному поколінню путрівчан. Учителі не просто дають основи знань з навчальних предметів, а й вкладають у душі дітей такі одвічні поняття як добро, милосердя, чесність, щирість, людяність. Цьому сприяє широкий спектр позакласних заходів, екскурсій, благодійних акцій, у яких задіяні всі учні школи.              

Високий професіоналізм, відданість справі-визначальна риса колективу школи. Зусилля педагогічного колективу  спрямовані на формування життєво-необхідних орієнтацій, збереження і зміцнення морального, фізичного і психічного здоров'я вихованців, формування в учнів бажання і уміння вчитись, виховання потреби і здатності до навчання упродовж усього життя, різнобічний розвиток особистості школярів на основі виявлення їх задатків і здібностей, стимулювання їх самостійної діяльності, виховання школяра як людини моральної, відповідальної,  культурної з розвиненим естетичним і етичним ставленням до самої себе і навколишнього світу.

Проєктна потужність закладу складає 288 учнів та 45 вихованців дитячого садочку.

Контактні дані:

телефон - 0-4571-2-80-46

електронна пошта - putrovkaschool@ukr.net

Адреса: с. Путрівка, Путрівська, 156

адреса веб-сайту - http://nvk.org.ua/

група в соц.мережі - FACEBOOK

канал на Youtube - Youtube