Самоврядування


????????З нагоди відзначення Дня української писемності та мови учні та шкільний актив Путрівського академічного ліцею долучилися до онлайн фото та відео челенджу #Моєсловоукраїнською.
Сенс флешмобу в тому, щоб вибрати слово українською мовою, яке найбільш цікаве, привабливе, особливе…
Головне правильно вимовити це слово. Можна додати пояснення, чому саме воно є цікавим, або на що варто звернути увагу при написанні чи вимові.
Мова – це доля нашого народу, і вона залежить від того, як ревно ми всі плекатимемо її. Олесь Гончар

В рамках ІІ Десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН з 13 по 19 листопада 2023 року в Україні проходить ІІ етап всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху.
Учнівське самоврядування нашого ліцею долучилося до обласного онлайн флешмобу з безпеки дорожнього руху «Живи цікаво та безпечно!» в рамках Тижня.
Тема нашого відеорепортажу - безпечна поведінка учасників дорожнього руху під час використання персонального велотранспорту.

Живицікавотабезпечно! ( « Вимоги до велосипедистів», Мальована Христина, учениця 11 класу, керівник Линець Оксана Василівна )

@КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»

Актив школи та вчителі прийшли до школи з білими стрічками. Біла стрічка це міжнародний символ активізму проти домашнього насильства та гендерно-зумовленого насильства щодо жінок та безпечного материнства. Глобальна ініціатива «Біла стрічка», започаткована чоловіками в Канаді в 1991 році, є найбільшим світовим рухом, який має на меті залучення чоловіків до вирішення проблеми насильства з боку чоловіків по відношенню до жінок і дівчат.

Сьогодні ангели до нас спустилися… А з ними - Миколай… Правда не обійшлося без сюрпризів) Вже один "Миколай" ходив по школі і вимагав гроші за подаруночки) Як виявилося, то був чортик - перевертень, який хотів підзаробити на свято і не дуже гарних речей дітей навчати!) Та добро і слово Боже перемогло! Дітки отримали привітання, побажання і подаруночки від справжнього Миколая і обіцяли робити добрі справи і чекати його на наступний рік! Всіх зі святом, будьте чемними, любіть та бороніть Україну!)

12 грудня 2023 року заступниця Президента Путрівського академічного ліцею Зубкова Валерія взяла участь у правовому квесті « Простір порозуміння», який був організований для лідерів органів учнівського самоврядування Київської області та пройшов в онлайн - студії КЗ КОР … На заході були підняті та розглянуті надзвичайно важливі питання про прояви корупції в різних секторах життєдіяльності людини.

Магія чудової, запашної та корисної цитрусової культури не оминула й старші класи!) Для 7- 11 була проведена новорічна "Мандаринова дискотека", де учні змогли відпочити на повну!)

шкільнесамоврядування

День працівників освіти, відзначається у першу неділю жовтня.
Наш, як завжди, креативний шкільний актив, влаштував феєричну зустріч освітян, які зранку приходили в школу. І ця зустріч пройшла під девізом « 25 причин чому ми любимо наших вчителів!») Сльози радості та гарний настрій викладачам був гарантований на цілий день!

В нашому ліцеї, максимально чесно і прозоро, пройшли вибори Президента школи. На посаду балотувалися учні 7-11 класів. Для кандидатів це був гарний досвід проявити свої лідерські якості, креативність, ініціативність, вміння « тримати удар». Перемогла Мальована Христина, учениця 11 класу, яка успішно працювала на цій посаді 2 роки. Вітаємо Христину, бажаємо подальших успіхів в роботі , щоб і надалі робота нашого шкільного самоврядування була такою ж потужною та приносила користь ліцею, учням та Україні! Разом до Перемоги!

Масована ракетна атака напередодні Дня Миру не зламала наших маленьких українців! І тільки додала рішучості та впевненості, в тому, що мир настане тільки тоді, коли останній окупант покине нашу рідну землю! Слава Україні!

Самоврядування Путрівського академічного ліцею вривається в новий навчальний рік!) Учні сповнені бажання працювати, докласти всіх зусиль, щоб попри все , принести максимальну користь рідному закладу, Україні, ЗСУ та наблизити перемогу!

7 грудня, в День самоврядування, нам вдалося, таки, зібратися нашим шкільним активом!)
Всі попередні спроби, зривали ракетні атаки скаженого сусіда. Але на наш запал і бажання працювати це не вплинуло! )
Поспілкувалися, чаювали і звичайно підготували дещо цікавеньке..)


Який різноманітний світ навколо нас!
Ми всі такі різні.. І всі ми повинні жити і розуміти один одного. Кожна людина має право гідно жити на планеті, а не страждати від презирства та образ. Кожен з нас неповторний та унікальний.
Сьогодні, з нагоди Міжнародного дня толерантності, ми зібралися нашим шкільним активом на вечірнє чаювання та взяли участь у надзвичайно цікавому онлайн - квесті до Дня толерантності, який святкують 16 листопада. Планували зустрітися в школі, обійнятися… Та на жаль, чергове загострення ситуації не дозволили це зробити. Квест складався з кількох етапів та практичних завдань . Дівчата впоралися з завданнями блискуче! Потім поспілкувалися, Христина поділилася ідеями та планами щодо подальшої роботи нашого шкільного самоврядування.


В Глевасі, на базі театральної студії « Ассоль», відбулася зустріч, де лідери самоврядування шкіл Глевахівської громади презентували себе та своїх помічників. Члени активу Путрівського академічного ліцею, на чолі з Президентом школи Мальованою Христиною, підготували та провели тренінг «Як ми любимо, або 5 мов кохання» від доктора філософії Гері Чепмена, автора книги "5 мов любові".
Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері, за що велика подяка організаторам від наших учнів!


Наш учнівський актив прийняв участь у заході "Знайомство "де члени самоврядування шкіл Глевахівської ОТГ представляли лідерів/президентів шкіл, говорили про свої досягнення та плани на навчальний рік. Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері, а обмін досвідом "зарядив" всіх на плідну роботу попри навчання в умовах військового стану.


Топлю загарбника, як лід руками
За волю бореться мій рід роками
Ворог тремтить, як поле під ногами
Благословив мене мій дід богами
Холодне серце, як холодна зброя
Якщо не воїн, тоді брате хто я?
Мій спис, як промінь прорізає хмари
Ось і настала враже Божа кара!


Третій рік надважких випробувань не зломило дух і бажання наших учнів вчитися та працювати. З різних країн світу учні виходили і виходять на зв’язок, тому що розуміють і хочуть принести максимальну користь і рідній alma mater і нашій рідній неньці –Україні! Діти надзвичайно сумують за школою і спілкуванням і тому з величезним бажанням долучилися до підготовки і проведення урочистого заходу з нагоди Дня вчителя! Наш шкільний актив, під керівництвом Президента школи Мальованої Христини - надзвичайно потужний! Працювали і працюють, включаються швидко, відповідально і ефективно!
Наша молодь – найкраща!
Пишаємося і впевнені в майбутньому України! #шкільнесамоврядування


Навчальний рік 2022-2023 почався в умовах військового стану. Навчання проходить онлайн, ми приймаємо виклики і працюємо. Продовжує очолювати наш шкільний актив Мальована Христина, вже учениця 10 класу, яка в минулому році показала відмінні результати роботи як Президент школи. Разом до перемоги! Слава Україні!
#шкільнесамоврядування


День Валентина в перший день очного навчання!
Фантастична фотозона, пошта, валентинки, "Вишнева руханка" від самоврядування, і " Вишневі вечірки" по класах, де учні смакували смаколики з вишнями під вишневі компоти і соки!)
Вийшло надзвичано смачно та драйвово!)
#шкільнесамоврядування


Актив учнівського самоврядування нашого закладу прийняв участь у зборах лідерів самоврядування шкіл Глевахівського ОТГ.
Діти роззнайомились, поділилися досвідом роботи за перше півріччя, планували подальшу роботу та почали готуватися до виборів очільника учнівського самоврядування шкіл громади.
#шкільнесамоврядування


Старт новорічних свят! Учні старших класів та члени учнівського самоврядування підготували новорічну казку-мюзикл у народознавчому стилі "Курочка Ряба в ютубі – зірка села, або Сватання Тигрохвастова".
Це своєрідний осучаснений мікс української народної казки та п'єси Михайла Старицького " За двома зайцями". Було піднято багато питань сучасності - вплив соцмереж, телефонів, нав'язаних стандартів краси та поведінки)
#шкільнесамоврядування


Сьогодні останній день Всеукраїнської акції #16днівпротинасилля. Наше #шкільнесамоврядування підготували та провели безпрецедентний марафон «Психологічне насилля. Як розпізнати зло, яке не видно!»
На чолі з Президентом школи Мальованою Христиною надзвичайно відповідально віднеслися до роботи та виконали її на відмінно!
Отже - перебувати під психологічним тиском кривдника, не норма, а нонсенс. Не замовчуйте насильство, не бійтеся розвінчати міф про ідеальне родинне життя в очах сусідів, знайомих, пересічних. Це може коштувати життя та здоров’я вам та вашим рідним. Ні, не одразу, а поступово: спочатку зникає блиск в очах, а потім і бажання жити…
Для оперативного отримання допомоги:
телефонуйте до поліції 102
телефонуйте на гарячу лінію для жертв домашнього насильства 15-47 (цілодобово та безкоштовно).
телефонуйте на Національну гарячу лінію з питань запобігання домашнього насильства, торгівлею людьми та гендерної дискримінації 0-800-500-005, або з мобільного 116-123 (цілодобово)
Особи, які постраждали від домашнього насильства, мають право на юридичну допомогу від держави.
Звертайтеся за телефоном 0 800 213 103 (цілодобово, безкоштовно)
Пам'ятайте, що допомогти вам є кому, але розпочати боротьбу можете лише ви самі!
Бережіть себе!


Ми пам'ятаємо! День пам'яті жертв голодоморів в Україні. #шкільнесамоврядування


Лідери нашого самоврядування, а саме Президент школи – Мальована Христина ( 9А клас), та віце–прем’єр Веселов Денис ( 11 клас) прийняли участь в зустрічі лідерів самоврядування «Плануй. Змінюй. Мотивуй» в онлайн студії КЗ КОР "Центр творчості дітей та юнацтва Київщини". Захід пройшов дуже креативно та цікаво! Також було проведено голосування стосовно кандидатури віце-спікера .
Дякуємо за чудово організований захід!


Надзвичайну зустріч влаштували наші учні, члени шкільного самоврядування, вчителям закладу, напередодні їх професійного свята.
Кульки зі смайликами та « Дошка емоцій», забезпечили педагогам гарний настрій, як мінімум, на тиждень!)


10 вересня в нашому закладі відбулися вибори Президента школи на 2021 - 2022 навчальний рік.
Вибори пройшли згідно карантинних обмежень, чесно і прозоро.
З великою перевагою перемогла Мальована Христина, учениця 9А класу (кл. кер. Капустянчик В.Є.).
Вітаємо переможницю та зичимо успіхів та натхнення!


Наше надзвичайно творче самоврядування, на чолі з Президентом школи Шевченко Маргаритою, звернулися до учнів школи з побажанням гарних літніх канікул та наголосили про дотримання правил безпеки життєдіяльності!)


В рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху, актив учнівського самоврядування провів цікавий захід для молодших класів на якому наголосив про необхідність дотримання правил для пішоходів та важливість користування світлообертальними елементами.


Квіти героям…низький уклін…пам'ятаємо! Ніколи більше! До Дня пам'яті та примирення члени шкільного самоврядування поклали квіти до пам'ятника загиблим воїнам села Путрівка.


Щорічно 22 квітня відзначається Міжнародний День Землі - свято, що ознаменувало початок сучасного екологічного руху.
Мета цього дня - звернути увагу на проблеми навколишнього середовища.
Учні нашого закладу, члени шкільного самоврядування, не могли залишитися осторонь такої події і створили зворушливе відео в якому червоною ниткою пройшов слоган Дня Землі 2021 - "Відродити нашу Землю"


Сьогодні зібралися в Meet активом учнівського самоврядування та плідно попрацювали. Обговорили справи, розподілили завдання, тому що дистанційне навчання - не привід для печалі, а можливість реалізувати нові вміння та навички) Далі буде….)


Перерви " Музичний тайм - аут" користуються великою популярністю в нашому закладі. Під час них учні з задоволенням танцюють під запальну музику, відпочиваючи від тривалого сидіння за партами!)


Відбулася чергова нарада самоврядування на чолі з Президентом школи Шевченко Маргаритою. Актив обговорив план дій по підготовці до Дня Валентина, формував плейлист до шкільних дзвінків, влаштував " мозковий штурм" ідей, щодо організації пошти до Дня Закоханих та оформлення святкової скриньки.


27 січня, у світі відзначається Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Учні нашої школи та члени самоврядування долучилися до флешмобу " Ніколи знову", який в цей день проходить по всьому світу. Люди викладають світлини з хештегом #WeRemember, щоб всім нагадати що трагедія Голокосту є уроком для всього людства, який потрібно пам'ятати і ніколи не допустити знову.


Сьогодні, 25 січня, в Тетянин день, члени учнівського самоврядування провели дуже цікавий та пізнавальний радіорепортаж, де розповіли про традиції святкування неофіційного Дня студента та школяра, про прикмети на Тетянин день і привітали з Днем Ангела наших чарівних викладачів Сагун Тетяну Анатолієвну, Мангасарян Тетяну В'ячеславівну, Константин Тетяну Дмитрівну та Глінчевську Тетяну Олександрівну!


З врахуванням всіх карантинних обмежень, для перших класів з успіхом пройшла новорічна вистава " Баба Яга та Чарівна корона", яку підготували учні старших класів, та актив школи. Незважаючи на намагання Яги зірвати свято та заборонити канікули, діти, своїми палкими серцями, зняли чари, повернули корону Снігуроньці, отримали подарунки та повеселися від душі


Напередодні свята, Святий Миколай з ангелами завітали до нашого закладу, привітали учнів молодшої школи та вихованців дитячого садочка солодкими гостинцями та гарними подарунками!)
Дякуємо вокальній студії " Тутті" за допомогу Миколаю!)


У ХХ сторіччі українці пережили три голодомори. 28 листопада 2006 року законом України Голодомор 1932-1933 років був визнаний геноцидом Українського народу. Із спогадів Шевченко Миколи Дем’яновича , дідуся учениці нашої закладу і президента школи Шевченко Маргарити. Він пережив голодомор 1946 – 1947 років будучи дитиною. « Я народився і жив в селі Данилівка. В 6 років мав вагу 15 кг і до 10 років не набрав ні грама. Їли крапиву, траву, лушпиння, мерзлу картоплю з тирсою. Великим щастям було знати десь щавель. Сусідка від голоду з’їла свою дитину. Випадки канібалізму були розповсюджені. Померлих дітей теж з’їдали»
Члени учнівського самоврядування нашої школи провели радіогазету
« Запали свічку пам’яті!» та вшанували пам’ять жерт Голомору. Традиційною скорботною акцією цього дня є « Запали свічку пам’яті!». Закликаєм всіх до неї долучитися – після загальнонаціональної хвилини мовчання запалити свічку на своєму вікні о 16.00.


Вітаємо вас з великим Днем гідності та свободи!
Цей день – це підтвердження того, що події 2013-2014 років на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній і незалежній Україні.
До цього знаменного дня в нашому закладі учнівський актив на чолі з президентом школи Шевченко Маргаритою підготували інсталяцію до подій на майдані та прийняли участь в обласній онлайн – конференції учнівської молоді « Країна нескорених», яка присвячувалась Дню гідності та Свободи.


Президент школи - Шевченко Маргарита, учениця 9А класу.
Президент школи - Шевченко Маргарита, учениця 9А класу

17 вересня в нашому закладі відбулися вибори Президента школи на новий навчальний рік.
В нових реаліях діти змогли віддати свій голос в класах, куди приходили спостерігачі від кандидатів з урною для голосування. Кандидати на пост Президента школи від 7-11 класів з захопленням включилися в передвиборчі перегони!
Складали програми, малювали плакати, виступали з радіозверненнями. Це безцінний та цікавий досвід для майбутнього наших учнів.
Перемогу отримала учениця 9А класу Шевченко Маргарита.
Вона багато років є активною учасницею шкільного життя.
Вітаємо Маргариту та бажаємо успіхів !
Віримо, що час наших учнів, проведений в стінах нашої школи, буде корисним та засяє новими фарбами!