Міжнародний день боротьби зі СНІДом

1 грудня - Міжнародний день боротьби зі СНІДом. Ця дата щорічно закликає всю світову громадськість не просто пам'ятати про цю поки що невиліковну хворобу, а й бути терпимими до тих, хто вже є переносником цього захворювання. І, головне, що повинен для себе зрозуміти кожен з живучих на планеті - слід розуміти, що профілактика дуже важлива в боротьбі за здоров'я.

Сьогодні учням 5-10 класів Путрівського НВК медичним працівником закладу проведено лекцію про таке захворювання, як СНІД, під час якої діти переглянули відеоматеріали про великомасштабну епідемію, чуму ХХ і ХХІ століть, яка реально загрожує людству.

Учні довідались і про те, що на сьогодні понад 42 млн людей, що живуть у різних куточках світу, страждають від смертельно небезпечного вірусу, що викликає у людини дефіцит імунітету. Щодня близько 15 тисяч людей потрапляють до категорії хворих.

День боротьби зі СНІДом покликаний зупинити цю страшну статистику і зменшити темпи поширення епідемії по світу.

В ході проведення просвітницького заняття гімназисти отримали і ряд порад, які допоможуть звести можливість зараження “убивчим” вірусом до мінімуму:

  • будемо інформованими;
  • будемо обачливими;
  • будемо розбірливими;
  • будемо чесними;
  • будемо обережними;
  • не боятимемося лікарів.

І бережімо себе, своїх рідних, близьких людей від будь-яких небезпек і загроз для здоров’я та й самого життя! Адже недарма кажуть: “Бережи здоров’я змолоду!” та “Цінуй життя, як найдорожчий скарб!”