Кейс-урок на тему «Сміттєвий Еверест людства»

Сьогодні, 12 травня в 4-Б класі був проведений неймовірно цікавий та захоплюючий кейс-урок на життєво важливу тему: «Сміттєвий Еверест людства». Не дивлячись на те, що урок був розрахований на старшу школу, учні четвертого класу залюбки прослухали запропонований матеріал та взяли участь у різних проектах.

На уроці були розкриті наступні питання: Скільки сміття накопичилось в світі? Які методи переробки існують? Чому небезпечні відпрацьовані батарейки? Яке воно - мистецтво зі сміття?

Під час уроку  діти активно обговорили, що ж саме ми залишимо після себе своїм нащадкам і чи не буде нам соромно перед ними. Також розробили план запобігання екологічним катастрофам, продумали і промалювали проекти на тему: «Сортування сміття в домашніх умовах», хтось навіть зробив об’ємні смітники.

В кінці уроку, надихнувшись роботами видатних художників та скульпторів, учні самостійно створили зі сміття макет космічного птаха з плазменою ракетою. Урок перевернув світогляд учнів та змусив їх замислитись над важливими  екологічними проблемами сьогодення.