Події

У К Р А Ї Н А

ВАСИЛЬКІВСЬКА РАЙОННА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ОПОРНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД-ПУТРІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ГІМНАЗІЯ-ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ-ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

вул. Путрівська, 156, с. Путрівка, Васильківський район, Київська обл., 08625,

тел. 0 (4471) 2-80-46,  E-mail: putrovkaschool@ukr.net

Код ЄДРПОУ 41491167

                                                         Наказ

   від    31 травня 2019 року                                                № 159

Про зарахування учнів до 1 класу

Відповідно до наказу №367 Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року  “Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти” та на підставі заяв батьків

НАКАЗУЮ:

  1. Зарахувати :

                   до 1-І класу, який працюватиме за науково-педагогічним проектом    “Інтелект України” наступних учнів:

  1. Білецьку Домініку Олександрівну
  2. Бугаєвського Владислава Андрійовича
  3. Глибіну Варвару Павлівну
  4. Горенка Матвія Олексійовича
  5. Горкаву Алісу Валеріївну
  6. Дейнеку Поліну Олександрівну
  7. Демченка Максима Денисовича
  8. Литвина Павла Володимировича
  9. Лужецького Романа Романовича
  10. Лур’є Евеліну Григорівну
  11. Лур’є Марка Григоровича
  12. Маєвську Вікторію Олексіївну
  13. Малахову-Харченко Меланію Володимирівну
  14. Маркову Віру Анатоліївну
  15. Мартинову Лілію Володимирівну
  16. Медушівського Дмитра Володимировича
  17. Мельник Вікторію Володимирівну
  18. Нікіфорову Віталіну Олегівну
  19. Палазова Вадима Олександровича
  20. Пилипчук Катерину Олександрівну
  21. Соболєва Юлія Романовича
  22. Слюсаренко Владу Олександрівну
  23. Тернавську Софію Олександрівну
  24. Федорченка Матвія Романовича
  25. Циганка Яромира Володимировича
  26. Чернєва Володимира Олексійовича
  27. Шапіро Матвія Михайловича
  28. Швець Вероніку Андріївну
  29. Щербінську Катерина Євгеніївну
  1. до 1-А класу наступних учнів:
  1.  Анджієвську Вікторію Олександрівну
  2. Атаманчук Емілію Костянтинівну
  3. Беньківського Сергія Олександровича
  4. Гайдамаченка Леоніда Віталійовича
  5. Горяченко Ульяну Олегівну
  6. Гримайла Степана Петровича
  7. Грицик Катерину Юріївну
  8. Жаборовську Ірину Сергіївну
  9. Клименко Вікторію Олександрівну
  10. Кондратюка Владислава Руслановича
  11. Копйова Златомира Сергійовича
  12. Малюту Володимира Олеговича
  13. Мельника Андрія Дмитровича
  14.  Мойсеєнка Івана Олеговича
  15. Назаренка Георгія Олександровича
  16. Оркушу Діану Андріївну
  17.  Пономарьова Іллю Олександровича 
  18. Приходько Поліну Вікторівну
  19.  Раздольського Архіпа Павловича
  20. Ралло Маргариту Сергіївну
  21. Славінського Даніїла Костянтиновича
  22. Тютюнника Владислава Руслановича
  23. Царьову Вероніку Євгеніївну
  24.  Царьову Вікторію Євгеніївну
  25. Червоненка Єгора Олександровича
  26. Яценко Ангеліну Дмитрівну
  1. до 1-Б класу наступних учнів:
  1. Алексєєва Євгена Олександровича
  2. Большакова Артема Даніїловича
  3. Бурсакову Ярославу Олександрівну
  4. Вальда Стефана Ернстовича
  5. Васютіну Алісу Русланівну
  6. Глибіна Петра Петровича
  7. Голованенка Андрія Олександровича
  8. Гребенюк Ангеліну Іванівну
  9. Дубовик Діану Сергіївну
  10. Желагу Злату Максимівну
  11. Зателепу Святослава Юрійовича
  12. Качая Сергія Миколайовича
  13. Ковальчука Андрія Олеговича
  14. Козолія Ярослава Вячеславовича
  15. Кострубіцьку Вікторію Олександрівну
  16. Лошука Давида Олеговича
  17. Мамчій Яну Григорівну
  18. Оверчука Віктора Юрійовича
  19. Оверчука Леоніда Юрійовича
  20. Отрубу Максима Вікторовича
  21. Потопляка Данила Орестовича
  22. Рябенко Валерію Олександрівну
  23. Савельєву Тетяну Сергіївну
  24. Сергієнко Єву Юріївну
  25. Таратуду Михайла Юрійовича
  26. Тішлер Кароліну
  27. Харченка Павла Костянтиновича
  28. Шестопал Станіславу Василівну
  29. Шлапака Максима Віталійовича

Директор                                                     Л.С. Битько

У К Р А Ї Н А

ВАСИЛЬКІВСЬКА РАЙОННА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ОПОРНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД-ПУТРІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ГІМНАЗІЯ-ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ-ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»            

    вул. Путрівська, 156, с. Путрівка, Васильківський район, Київська обл., 08625,

тел. 0 (4471) 2-80-46,  E-mail: putrovkaschool@ukr.net   

Код ЄДРПОУ 41491167

                                                         Наказ

від  24  травня     2019 року                                                   № 157

Про перевід учнів 1-8, 10  класів

Відповідно до Порядку про переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу  до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762 , на виконання рішення педради ( протокол № 5 від 24 травня 2019 року)

НАКАЗУЮ:

1.Перевести до наступних класів таких учнів:

До 2 –А класу

  1. Борканин Вероніку Ігорівну
  2. Гайдаєнка Юрія Анатолійовича
  3. Горенка Матвія Леонідовича
  4. Думенка Артура Євгенійовича
  5. Казміренко Дар’ю Вячеславівну
  6. Качая Івана Миколайовича
  7. Книша Тараса Анатолійовича
  8. Курочкіна Бориса Олексійовича
  9. Малецького Марка В’ячеславовича
  10. Марченко Кароліну Русланівну
  11. Немову Злату Євгеніївну
  12. Півня Матвія Олександровича
  13. Семиренка Богдана Валерійовича
  14. Степаненко Сару Володимирівну
  15. Стрілець Тетяну Олексіївну
  16. Чепчак Анастасію Олександрівну
  17. Чоропіту Тимофія Вадимовича
  18. Яровенка Ярослава Сергійовича

До 2-Б класу

  1. Беньківську Каріну Максимівну
  2. Бондаренка Олександра Сергійовича
  3. Борецьку Марію Олександрівну
  4. Бортницького Ростислава Сергійовича
  5. Войцішевського Дмитра Олександровича
  6. Гусака Івана Андрійовича
  7. Динька Кирила Олександровича
  8. Добровольну Домініку Олександрівну
  9. Зварича Владислава Сергійовича
  10. Ігнатову Варвару Євгеніївну
  11. Квасницю Анастасію Сергіївну
  12. Кострубіцького Івану Миколайовичу
  13. Кострубіцьку Юлію Костянтинівну
  14. Коток Катерину Сергіївну
  15. Лістрову Надію Олександрівну
  16. Лопушанського Захару Ярославовичу
  17. Мельниченка Дениса Андрійовича
  18. Міськів Вероніку Русланівну
  19. Наружну Анну Олександрівну
  20. Нетесаного Даніїла Сергійовича
  21. Пархоменка Владислава Євгеновича
  22. Пристайка Юрія Михайловича
  23. Рудевич Поліну Сергіївну
  24. Рудніцького Андрія Сергійовича
  25. Русакова Аліхана Леонідовича
  26. Сердюченка Яна Яновича
  27. Солошенко Наталію Максимівну
  28. Фадєєва Матвія Олександровича
  29. Хлань Софію Петрівну

До 2-І класу

1. Андрущенко Вікторію Миколаївну

2. Аншутіну Мілану Андріївну

3. Баклашова Нестора Максимовича

4. Білецького Нікіту Олександровича

5. Куніцького Богдана Романовича

6. Гераськову Іванну Ігорівну

7. Єрьоміна Олексія Максимовича

8. Козолій Анну Вячеславівну

9. Кусяку Марію Ярославівну

10. Кухара Макара Романовича

11. Нефьодову Софію Сергіївну

12. Паламарчука Олександра Михайловича

13. Поляруша Євгена Євгеновича

14. Романович Марію Романівну

15. Рудзінську Марію Андріївну

16. Сливу Тімура Валентиновича

17. Титаренка Івана Ігоровича

18. Тоскіна Євгенія Олексійовича

19. Шумило Катерину Ігорівну

20. Кравчука Владислава Михайловича

21. Циганка Владислава Володимировича

до 3-А класу:

1. Бобошко Кіру Андріївну

2. Герасімова Назара Юрійовича

3. Горбаченко Мирославу Ярославівну

4. Грідіну Анастасію Русланівну

5. Гуржин Вероніку Олександрівну

6. Єльчика Івана Сергійовича

7. Феоктистову Валерію Ростиславівну

8. Квітку Альону Романівну

9. Князєву Катерину Геннадіївну

10. Кулика Владислава Руслановича

11. Ланську Кароліну Олексіївну

12. Лур’є Фелікса Григоровича

13. Мірзоєву Зейнаб Рауфівну

14. Москаленка Ігора Ігоровича

15. Шумила Арсенія Ігоровича

16. Насальську Марію Тарасівну

17. Недайборщ Поліну Анатоліївну

18. Одинець Ангеліну Владиславівну

19. Ракуту Дениса Михайловича

20. Рубішевського Олександра Андрійовича

21. Сабову Софію-Амалію Сергіївну

22. Семенець Анастасію Вадимівну

23. Турчин Єлизавету Олександрівну

                         до 3-Б класу:

  1. Атякшеву Поліну Олександрівну
  2. Гнатюк Софію Олександрівну
  3. Дащенко Єлизавету Вадимівну
  4. Жеребко Олену Вікторівну
  5. Завальнюк Дарью Олександрівну
  6. Зайцева Даніїла Юрійовича
  7. Зайцеву Варвару Русланівну
  8. Ільчука Романа Віталійовича
  9. Карпенко Діану Ігорівну
  10. Кучухідзе Нію Зурабівну
  11. Куцака Миколу Григоровича
  12. Клименко Єлизавету Олександрівну
  13. Лузенка Олексія Семеновича
  14. Наружну Поліну Олександрівну
  15. Павленка Макара Сергійовича
  16. Поповіченко Олександру Віталіївну
  17. Рябенко Аліну Миколаївну
  18. Савченка Владислава Анатолійовича
  19. Сербіненка Єгора Максимовича
  20. Сліпуху Поліну Миколаївну
  21. Слюсаренко Ангеліну Олександрівну
  22. Собець Віктора Дмитровича
  23. Сухову Катерину Романівну
  24.  Циганок Рамілю Ігорівну
  25.  Шевченка Андрія Олеговича

до 3-В

1. Бойка Тимофія Михайловича

2. Вакуленка Івана Олеговича

3. Горбач Тетяну Анатоліївну

4. Горенко Камілу Євгенівну

5. Гриневич Анну Вадимівну

6. Гриценко Поліну Михайлівну

7. Єременко Анну Олександрівну

8. Кольченко Олександру Максимівну

9. Кострицького Сергія Олександровича

10. Кострубіцького Тимофія Вячеславовича

11. Мальованого Олександра Ігоровича

12. Криволапчук Аріну Анатолівну

13. Лапенка Анатолія Романовича

14. Магомедову Камілу Магомедівну

15. Матвієнка Михайла Андрійовича

16. Науменка Євгена Євгеновича

17. Павленка Владислава Сергійовича

18. Пархоменка Матвія Олександровича

19. Петренко Юлію Юріївну

20. Свірідова Богдана Олеговича

21. Сокол Софію Володимирівну

22. Табатадзе Анастасію Андріївну

23. Тутаєву Моніку Сергіївну

24. Харітон Софію Андріївну

25. Циганок Марію Олександрівну

26. Казімірську Каріну Ігорівну

До 4- А

  1. Азу  Любов Валеріївну
  2. Вознюка  Артема  Олександровича
  3. Волоcовського  Валерія Віталійовича
  4. Волуйко Аріну  Олексіївну
  5. Довбню Данила Ігоровича
  6. Захар’їну Кіру Олександрівну
  7. Іванкову Маргариту Артурівну
  8. Корженєвського Філіпа Кириловича
  9. Кострубіцьку  Марію Анатоліївну
  10. Кулініч Поліну Ігорівну
  11.  Легенчук Злату Валеріївну
  12.  Лопатинську Валерію Валеріївну

13. Мартинюк Марію В’ячеславівну

     14. Мицюк Анастасію Миколаївну

     15. Мішкура  Єфрема  Дмитровича  

     16. Насєдкіна  Всеволода  Валентиновича

     17. Насєдкіна  Любомира  Валентиновича

     18. Охріменка Валерія  Володимировича

     19. Ярощенко Софію Валеріївну

     20.Прокоф’єва   Іллю Євгеновича

     21. Сагана  Івана  Юрійовича

     22.Терещенко Артема Олеговича
     23.Фесана  Станіслава  Олександровича

     24.Фомського  Олександра  Сергійовича
     25. Халька Давида  Артемовича
     26.Цвєткова  Михайла  Юрійовича
     27.Цицюру Івана Володимировича

до 4-Б класу:

1. Вихристюк Кіру Олександрівну

2. Голованенко Вероніку Олександрівну

3. Гордієнко Вікторію  Леонідівну

4. Казакову Марію Андріївну

5.Люкшин Анну Олександрівну

6.Півня Євгена  Андрійовича

7.Паламаренка Андрія Олександровича

8.Паламаренко Кіру Олександрівну

9.Соловйову  Вероніку Юріївну

10.Світлицьку Єву Віталіївну

11.Турчина  Данила  Олександровича

12.Царенко Софію  Сергіївну

13.Копйову Божену Сергіївну

14.Наталуху  Платона  Сергійовича

15.Горбачова  Тимофія  Антоновича
16.Омельченко Юліану Володимирівну
17.Грегуль Ліану Валентинівну

18.Циганка  Артема  Юрійовича

19. Кучерявого Тимура Артемовича

20.Кучеряву Софію Артемівну

21.Хорошкіну Каріну Вячеславівну

22. Марчука Олексія Миколайовича

23. М’якотіна Гліба Дмитровича

24. Бурика Марка Романовича

25. Сергієнка Антона Юрійовича

до 4-В класу:

1.Вальда Роберта Ернстовича
2.Гацько Ангеліну  Сергіїівну

3.Дерепу  Дениса    Володимировича

4. Захарченка Павла Володимировича

5.Калдарар Степана  Миколайовича

6.Клименка  Назара   Анатолійовича

7.Лістрову  Анастасію Олександрівну

8.Привара  Олександра  Андрійовича

9.Ресницького  Івана Олександровича

10.Саєнка  Константина  Дмитровича

11.Солодовник Вероніку Павлівну  

12.Циганка  Рената  Ігоровича

13.Козака Дмитра Олександровича

14.Школьну  Діану  Павлівну

15.Махаринського Віктора Євгеновича

16. Боклажка  Миколу Руслановича
17. Годісь Анну Тарасівну

18.Сагайду Анну Сергіївну
19.Мотижена Арсена  Григоровича

20.Семіхову Єкатерину Андріївну

21. Піхур Валерію Дмитрівну

22. Заїку Соломію Михайлівну

23. Кармазіну Юлію Віталіївну

24. Дрямова Давида Романовича

25. Поляка Артема Олександровича

до 5-А класу

  1. Білу Марію Олегівну
  2. Войленка Данила Сергійовича
  3. Гриненко  Анастасію Вячеславівну
  4. Датчук Елліну Денисівну
  5.  Дащенко Валерію Вадимівну
  6. Дейнека Марту Олександрівну
  7. Длужинського Віктора Вадимовича
  8. Жеребко Вероніку Сергіївну
  9.  Карнакову Кароліну Анатоліївну
  10.  Качмар Вікторію Назарівну
  11.  Ковальова Олександра Юріївна                                        
  12.  Коропець Анастасію Олександрівну
  13.  Кострубіцького  Максима Юрійовича
  14.  Кострубіцького Захара Олександровича
  15. Крегула Івана Івановича
  16.  Лазоренка Міхаїла Богдановича
  17.  Маслиган Ольгу Романівну
  18.  Осаулюка Павла Олеговича
  19.  Ракуту Вероніку Михайлівну  
  20.  Саган Марію Юріївну
  21. Ткачика Микиту Юрійовича;
  22.  Фетісова Микиту Вікторовича
  23. Чепурну  Марію Олександрівну

До 5-Б класу

  1. Березанську Камілу Віталіївну
  2. Вальд Соломію Ернстівну
  3. Глибіну Олександру Петрівну
  4. Гнєдову Анну Іванівну
  5. Горбач  Олександру Леонідівну  
  6. Денисенка Юрія  Олексійовича
  7. Загороднього  Дениса Віталійовича
  8. Зізіна Олексія  Андрійовича
  9.  Ігнатенка  Руслана Руслановича
  10.  Кабанець Владислава Валентиновича
  11.  Капустянчик Маргариту Михайлівну
  12.  Колесову Ванессу Сергіївну
  13.  Константин Софію Вадимівну
  14.  Кострубіцьку Софію  Станіславівну
  15.  Коток Софію Сергіївну
  16.  Кутову  Крістіну Вадимівну
  17.  Куцик Маргариту Романівну  
  18.  Кучеряву Христину  Андріївну
  19.  Лошук Евеліну Олегівну
  20.  Луняченко Кароліну Олександрівну
  21.  Мархоцького  Дмитра Олександровича
  22.  Мельниченко Єлизавету Ігорівну
  23.  Собець Софію Дмитрівну
  24. Тищенко  Єлизавету Юріївну
  25. Циганок Юлію Олександрівну
  26. Чепурду  Маргариту Олексіївну
  27. Шевченко Олену Олександрівну

до 5-В класу

1. Атаманенка Ярослава  Сергійовича                                                                               2.  Белемець Анастасію Миколаївну

3.  Белемець Марію Миколаївну

4. Храброва Богдана Івановича

5. Гайдаєнка Тараса Анатолійовича

6. Захарічева Олександра Івановича

7. Кухарчук Вікторію Анатоліївну

8. Кострубіцького  Ярослава Анатолійовича

9. Мотижен Анастасію Григорівну

10. Педенко Єлизавету Андріївну

11. Педенко Софію Андріївну

12. Партоненка  Володимира Олександровича

13. Семенюка Олександра Леонідовича

14. Тищенка Тимофія Романовича

15. Циганка  Рустама Ігоровича

16. Русакову Мілену Леонідівну

17. Циганок Мірославу Максимівну

18. Дуброву  Аріну Василівну

19. Хоцяновську Анну-Марію Владиславівну

20. Вдовенко Дарину Михайлівну

21. Вдовенко Діану Михайлівну

22. Новицьку Аліну Дмитрівну

23. Корзун  Вікторію Сергіївну

24. Кухарчук Вероніку  Анатоліївну

25. Ломаку Артема Олександровича

26. Нікітіну Дар’ю Віталіївну

 до 6- А класу:

  1. Беньківського Олексія Дмитровича
  2. Головань Дмитра Олександровича
  3. Головань Марію Ігорівну
  4.  Головченко Єву Миколаївну
  5.  Голуб Аделіну Олегівну
  6. Дрямова Даніеля Романовича  
  7. Заїку Аріну Антонівну  
  8. Кавун Аліну Вікторівну
  9. Кашиашвілі Валерію Борисівну
  10. Кисельову Катерину Олексіївну
  11. Кондратенко Крістіну Іванівну
  12.  Копйова Назара Сергійовича  
  13.  Кострубіцьку Сніжану Олександрівну
  14.  Крупську Альону Олексіївну
  15.  Лихо Дениса Сергійовича
  16.  Любченко Єлизавету Дмитрівну
  17. Лисенко Лілію  Леонідівну
  18.  Метельську Христину Михайлівну
  19.  Мірзоєву Хадіжу Рауфівну
  20.  Назаренка Назара Миколайовича
  21.  Павлова Максима Ігоровича
  22.  Рижка Нікіту Олександровича
  23.  Рудніцького Антона Сергійовича
  24.  Соколівську Діану Володимирівну
  25.  Сьомкіна Ігора Максимвича
  26.  Таджан Джарі Ілію
  27.  Хорошкіну Аллу В’ячеславівну
  28.  Хорошкіну Анну В’ячеславівну
  29.  Чернєву Софію Олексіївну
  30. Шишеніна Артема Олександровича  
  31. Шкуренко Анастасію Євгеніївну

До 6 -Бкласу

  1. Адамчук Ярославу Олегівну
  2. Березанську Віталіну Віталіївну
  3. Гаврілей Іоанна
  4. Дідука Гліба Ігоровича
  5. Закшевську Бенітту Олегівну
  6. Ігнатенко Аріну Русланівну
  7. Кузіна Іллю Максимовича
  8. Максимченка Станіслава Юрійовича
  9. Мартинову Олену
  10.  Мартинюка Іллю Сергійовича
  11.  Нестеренко Катерину Андріївну
  12.  Нестеренка Олександра Андрійовича
  13.  Орлова Олександра Миколайовича
  14.  Петровіцького Костянтина Дмитровича
  15.  Савенко Діану Леонідівну
  16.  Савельєва Олександра Сергійовича
  17.  Савріцького Артема Вячеславовича
  18.  Савріцького Богдана Вячеславовича
  19.  Тарин Поліну Олександрівну
  20.  Тоскіна Володимира Олексійовича
  21.  Тоскіна Миколу Олексійовича
  22.  Турського  Іллю Юрійовича
  23.  Усова Віктора Вікторовича
  24.  Ходаківську Вєру Олександрівну
  25.  Хоменка Іллю Віталійовича
  26.  Чернишенко Анастасію Сергіївну
  27.  Шостопал Юлію Юріївну

до 7 Б класу :

1. Борканина Іллю Ігоровича

2. Бугеру Романа Сергійовича

3. Горбача Владислава Анатолійовича

4. Гришину Меланію Олександрівну

5. Жовнарчука  Дениса  Олеговича

6. Ковальську Софію Андріївну

7. Стрелець Каріну Тарасівну

8. Кострубіцьку Лілію Олександрівну

9. Носінського Захара Андрійовича

10. Неділько Вікторію Олександрівну

11. Глибіну Єкатерину Петрівну

12. Полеопуло Софію Георгіївну

13. Поповіченка Семена Кириловича

14. Тимошенка Ростислава  Ігоровича

15. Терещенка Назара  Олександровича

16. Ткачука  Богдана  Миколайовича

17. Чирук Юлію Віталіївну

18. Ігнатенка  Назара Олександровича

19. Дубовика  Владислава  Сергійовича

20. Білого  Івана  Олеговича

21. Радкевич Маргариту Ярославівну

22. Циганка Михайла Максимовича

23. Рябенко Богдана Миколайовича

24. Картуна Дмитра Володимировича

25. Грабко Вікторію Олексіївну

26. Кисіля Германа Олександровича

27. Курінну Дар’ю Олегівну

28. Ліуша Артема Романовича

29. Заїку Богдана Михайловича

до 7 А  класу :

  1. Бовшик Анну- Вікторію Володимирівну
  2.  Бурика Нікіту Романовича
  3. Бурсакову Вероніку Павлівну
  4. Гнєдову Єлизавету Іванівну
  5. Голіну Євеліну Михайлівну
  6. Дячук Вікторію Олександрівну
  7. Жолудєва Івана Сергійовича
  8.  Зайцева Петра Руслановича
  9. Заболотнього  Ярослава Сергійовича
  10. Заєць Єлизавету Сергіївну
  11. Зубкову Валерію Дмитрівну
  12.  Кабанець Владиславу Валентинівну
  13.  Козолія Володимира Олеговича
  14.  Корчову Олександру Віталіївну
  15.  Коцупал Анастасію Миколаївну
  16.  Мазуренко Діану Валеріївну
  17.  Мальовану Христину Ігорівну
  18.  Марчук Валерію Андріївну
  19.  Назаренко Катерину Андріївну
  20.  Олійника Віктора Олександровича
  21.  Пантус  Анастасію Олексіївну
  22.  Пойдуна Пилипа Дмитровича
  23.  Радька Данила Олексійовича
  24.  Решетила Дмитра  Михайловича
  25.  Старих Алісу Сергіївну
  26.  Талалай Діану Валеріївну
  27.  Терещенка Назара Богдановича
  28.  Трьохбратського Кіріла Руслановича
  29.  Шпильову Анну Юріївну

до 8-А   класу :

  1. Бойка Назара Руслановича
  2. Бойко Альбіну Олегівну
  3. Гніздило Анну Олександрівну
  4. Деледивку Іллю Ярославовича
  5. Дзядок Анастасію Олегівну
  6. Жаборовського Дмитра Сергійовича
  7. Зварич Вероніку Олегівну
  8. Зимовець Каріну Дмитрівну
  9. Калдарар Яну Степанівну
  10. Кисельова Миколу Олексійовича
  11. Козарюка Ростислава  Юрійовича
  12. Козолій Лілію Олегівну
  13. Кострубіцького  Михайла Миколайовича
  14. Кострубіцького  Сергія Сергійовича
  15. Линця Артема Андрійовича
  16. Лучечко Ірину Юріївну
  17. Ноянову Анастасію Русланівну
  18. Павлюка  Андрія Віталійовича
  19. Пасічника Олександра Олександровича
  20.  Прокопчук Жанну Віталіївну
  21. Сімоніхіну Аліну Владиславівну
  22. Тищенка Владислава Романовича
  23. Циганка Владислава Євгенійовича
  24. Чоропіту Валерію Вадимівну
  25. Шевченко Маргариту Андріївну

до 8-Б   класу :

  1. Андросенка Владислава Андрійовича
  2. Болкуна  Михайла Андрійовича
  3. Гермаш Аліну Олександрівну
  4. Годісь Юлію Тарасівну
  5. Горбачова  Данила  Антоновича
  6. Дячук Анну Олександрівну
  7. Журавльову Вероніку Олександрівну
  8. Казміренко Лесю Вячеславівну

        9.  Лавриненка Назара Олександровича

       10. Литвиненка Олександра Олександровича

       11. Мартинову  Юлію Володимирівну

       12. Мішкура Беньяміна Дмитровича

       13. Назаренка Артема  Андрійовича

       14. Найдіну  Альону Дмитрівну

       15. Найдіну ВікторіюДмитрівну

       16. Павлову  Анну Ігорівну

       17. Савенка Артема Леонідовича

       18. Семиренко Яну Валеріївну

       19. Солодовника Дениса  Павловича

       20. Бірюкову Поліну Сергіївну

 до 9-А   класу :        

  1. Власенко Ганну Володимирівну
  2. Володчук Вікторію Євгенівну
  3. Гуйду Анну Вячеславівну
  4. Жолудєва  Ростислава Сергійовича
  5. Іванова  Андрія  Вячеславовича
  6. Кулібабу Данила Русланович а
  7. Куцик Ангеліну Романівну
  8. Крупську Марію Олексіївну
  9. Клименка Романа Олександровича
  10. Маслигана  Віталія  Романовича
  11. Новікова  Нікіту Єгоровича
  12. Осаулюк Марію Олегівну
  13. Отрубу Наталію Вікторівну
  14. Пантуса Олега Олексійовича
  15. Петухова Олександра Ігоровича
  16. Панченка Луку Валерійовича
  17. Пархоменко Владиславу Євгенівну
  18. Петровицького Назара  Дмитровича
  19. Поповіченка  Єгора  Кириловича
  20. Пузанову Альону Денисівну
  21. Радченка Дмитра Юрійовича                                
  22. Савріцького  Тараса Ігоровича
  23. Тарахкала Дениса Юрійовича
  24. Тимошенко Анну Олександрівну
  25. Чепчака  Олександра  Олександровича

до 9-Б   класу :

  1. Барановську Аріну Сергіївну
  2. Бачинського  Олександра   Анатолійовича
  3. Бортницького  Дениса  Миколайовича
  4. Веселова Дєніса Дмитровича
  5. Гарбарук Владиславу Олександрівну
  6. Грідіна  Данила Руслановича
  7. Денисюк Софію Володимирівну
  8. Зізіна  Дениса  Андрійовича
  9. Князєву Анастасію Геннадіївну
  10. Кологривову  Валерію Віталіївну
  11. Кучеряву Ангеліну  Андріївну
  12. Ланську  Софію  Олексіївну
  13. Лінського  Богдана  Миколайовича
  14. Малик Анастасію Романівну
  15. Мойсеєнко Єлизавету Юріївну
  16. Назарець Марину   Романівну
  17. Омельченко Діляру  Володимирівну
  18. Рябенко Анастасію Олександрівну
  19. Сініченка Ростислава  В’ячеславовича
  20. Талалай Дар'ю Валеріївну
  21. Турську Єлизавету Юріївну
  22. Чапалду  Сніжану Олегівну
  23. Шевченка Антона  Андрійовича

до 11 класу:

1. Азу Романа Валерійовича

2. Бойка Іллю Руслановича

3. Величко Тетяну Ігорівну     

4. Когут Олександру Юріївну

5. Кондратенко Аліну Іванівну

6. Короп Ірину Юріївну

7. Куликівську Діану Олександрівну

8. Луняченка Ярослава Олександровича

9. Рудніцького Віктора Сергійовича

10. Усманову Діану Мустафіївну

11. Фомічову Вікторію Олексіївну

12.Фадєєву Олександру Олександрівну

13. Холіна Володимира Сергійовича

   До 7 класу Богорад Юлію Валентинівну(екстерн)

    До 8 класу Богорада Саву Валентиновича(екстерн)

2.Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора НВК з навчально-виховної роботи Півторак Е.Ф.

Директор НВК                                    Л.С.Битько

З наказом ознайомлена:                     Півторак Е.Ф.

Останній тиждень перед канікулами пройшов цікаво та захоплююче! Тиждень математики та фізики був насичений різними подіями та активностями! Фізичний фотоквест, науково-розважальне шоу ''Хто зверху?''; математичний пізнавальний квест; майстер-клас ''Властивості стрічки Мебіуса''; математичні ігри та фокуси. А зона головоломок та логічних задач діяли протягом всього предметного тижня. Закінченням тижня стало нагородження переможців грамотами та заохочувальними призами!

25 березня в рамках «Фестивалю педагогічної творчості» було проведене засідання педагогічної ради ОНЗ Путрівський НВК, на якому педагоги поділились власними здобутками. Табінська Лілія Володимирівна, вчитель початкових класів, ознайомила з методом проектів як ефективним засобом підвищення пізнавальної активності молодших школярів, Колесова Інна Анатоліївна, практичний психолог, розповіла про розвиток психологічної культури учасників освітнього процессу, вчитель фізики Константин Тетяна Дмитрівна презентувала використання програм Mozaik education у викладанні предметів природничо-математичного циклу, Маслиган Оксана Олегівна, вчитель початкових класів,поділилась досвідом створення кейс-уроків, Капустянчик Вікторія Євгенівна, вчитель інформатики, продемонструвала використання ігрових платформ для контролю знань учнів на уроках, Гейко Ірина Миколаївна, вчитель основ правознавства та громадянської освіти, показала практичне використання інтерактивнихформ і методів навчання на уроках основ правознавства та громадянської освіти, Пяткянен Світлана Анатоліївна, вихователь дошкільної групи, провела практичне заняття з використання власно виготовлених дидактичних ігор. В ході заходу учасники обмінялись досвідом роботи

Школярі пішли на канікули, а вчителі навіть у вихідний день продовжують своє навчання.
23 березня на базі ОНЗ - Путрівський НВК вчителі Васильківського району пройшли другий модуль навчання за програмою професійного розвитку вчителя "Основні інструменти вчителів початкової школи для розвитку критичного мислення учнів". Тренінг провела Бондарук Ірина Петрівна - тренер всеукраїнського проекту „Технології критичного мислення у навчанні дітей та дорослих”.

Сьогодні з учнями 5 класу на уроці природознавства в STEM-лабораторії трішки поекспериментували вивчаючи тему "Чинники середовища життя".
Повітря - необхідна умова життя всього живого. Але ось яке повітря потребується для нормального самопочуття - сухе чи вологе? Саме це питання намагалися вирішити протягом уроку.
Разом з учнями виміряли вологість повітря в кабінеті на початку уроку і обговорили, як вони себе почувають за таких умов. Потім, за допомогою зволожувача повітря почали змінювати кількість вологи в повітрі. Після чого діти висловили свої думки як би вони себе почували за підвищеної вологості, а потім навпаки за допомогою обігрівача повітря максимально її зменшили. 
Діти знають, що значну кількість вологи ми видихаємо, і в цьому переконалися коли подихавши на прилад різко збільшились показники. Наприкінці уроку створили протяг між дверима і вікном і також поспостерігали, як змінюються показники вологості.
Після закінчення уроку п'ятикласники ще довго обговорювали наші експерименти.

Сьогодні, 22 березня, гостинний Путрівський НВК вітав батьків майбутніх першокласників. В теплій, дружній атмосфері директор закладу Леся Сергіївна Битько ознайомила присутніх з історією розвитку навчального закладу. Відбулось знайомство з учителями майбутніх школяриків, які розповіли про особливості навчання за проектом "Інтелект України" та основні підходи до навчанні першокласників у Новій українській школі, а практичний психолог Колесова І. А. зосередила увагу батьків на критеріях визначення готовності дитини до школи.

Учні старшої школи ОНЗ-Путрівського НВК відвідали неймовірний, єдиний в Україні заклад, де немає вчителів, уроків та домашніх завдань. UNIT Factory використовує інноваційний метод навчання Peer-to-Peer (P2P) і працює за стандартами французької Школі 42. Принцип такого навчання допомагає розкрити творчі здібності студентів під час роботи над проектами, здобути необхідні технічні знання та отримати безцінний практичний досвід. Дана екскурсія була спрямована на зацікавлення дітей у поглибленому вивченні мов програмування, у розвитку такої навички як самоосвіта, а також заохочені отримати у майбутньому перспективну, високооплачувану професію.

11 березня в Путрівському НВК був проведений день вшанування пам’яті національного генія, народного поета України Тараса Григоровича Шевченка. З метою поглиблення знань учнів та вияву поваги і любові до Кобзаревого слова  відбулася низка різноманітних заходів. На уроках української мови вчителі провели «Хвилинки Кобзаря», наповнивши зміст уроків величними словами Тараса Григоровича. Було створено виставку малюнків та поробок під назвою «Світ Шевченка очима дітей». З великим захватом діти переглядали відео -сюжети з життя і творчості генія. Минуло 205 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, але й сьогодні його слово живе між нами. Свідченням цього став конкурс читців «Вінок Шевченкові сплітаємо із віршів». Читання поезій Тараса Шевченка викликало жваве зацікавлення серед учнів 1-11 класів. За результатами конкурсу, найкращих читців було нагороджено 
подяками. Літературна вікторина та шарада «Незабутній Шевченко», «Що ми знаємо про Шевченка?» відкрили для учнів нові сторінки з життя Тараса Шевченка. Учні із задоволенням висловлювали власні думки, цитуючи твори Т.Г. Шевченка.
Змінюються часи, але незмінним, невичерпним і, по суті, не до кінця прочитаним і розгаданим залишається сам Тарас Шевченко. І вистачить його, поза всяким сумнівом, ще на багато-багато поколінь – допоки житиме український народ, допоки буде жити наша Україна!
Ми впевнені, що ці та інші заходи, які відбулися в навчальному закладі, допоможуть молодому поколінню зрозуміти та усвідомити неоціненний вклад Великого Кобзаря в зародження та розвиток української культури, мови, нашої державності.

Сьогодні, 01 березня, учні середньої, старшої ланки та виховіанці дошкільного підрозділу НВК долучились до доброї справи: взяли участь у благодійному ярмарку. Темою ярмарку стала «Масляна», адже саме на цих вихідних починається цей святковий тиждень. Торгові столи рясніли різноманітними млинцями та варениками, а також безліччю інших солодощів, які приготували і самі діти, і їхні батьки за що їм велика подяка. Кошти, зібрані під час ярмарку, підуть на добрі справи - підтримку дітей-сиріт.