Author Archives: admin

Приєднуємось до обласного еко-челенджу #ЗробиГодівничкуВрятуйПташину.

Все довкола сповнене передсвяткового настрою, всі із нетерпінням чекають новорічних свят: готують подарунки, прикрашають оселі, закуповують смаколики...
Але ми повинні пам’ятати про тих, хто потребує нашої допомоги, для кого це свято не буде настільки ж радісним та затишним.За ініціативи ГО "Відсіч" школярі нашого закладу та їхні родини долучились до благодійної акції зі збору матеріальної допомоги для Сходу нашої країни.
Сьогодні представнику ГО "Відсіч" Степаненкові Віктору Дмитровичу передали все те, що було зібрано: крупи, солодощі, консерви, одяг, а також плакати та листи зі словами підтримки та побажаннями.
Щиро дякуємо всім тим, хто долучився до цієї акції допомоги!

Вже стали традиційними зустрічі волейбольних команд ОНЗ Путрівського НВК та Іванковичівського НВК.
Юні спортсмени знову зустрілися на волейбольному майданчику спортивного залу нашого навчального закладу. Учні отримали масу задоволення відпрацьовуючи практичні навички гри, тож маємо надію, що після Новорічних свят домовимося про наступні зустрічі!

Вітаємо:
юну дослідницю, ученицю 8-А класу, Шпильову Анну та її наставника, вчителя інформатики, Капустянчик Вікторію Євгенівну з перемогою у І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України;

Гуйду Анну, ученицю 10 класу, та її наукового керівника Педенко Юлію Петрівну, вчителя української мови та літератури, з почесним І місцем у районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України;

переможця І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України ученицю 8-А класу Яворську Вікторію та її наукового керівника Чумак Олену Іванівну, вчителя історії;

вітаємо ученицю 9-Б класу Мартинову Юлію та її наукового керівника вчителя географії Журавльову Наталію Анатоліївну з перемогою в І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

юну дослідницю, ученицю 10 класу, Пузанову Альону та її наставника, вчителя зарубіжної літератури, Атаманенко Лілію Володимирівну з ІІ місцем у І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

Бажаємо з таким же завзяттям та цілеспрямованістю здобути перемогу на обласному етапі.
Молодці! Пишаємося вами!

Вихованці гуртка "Робототехніка" почали своє навчання з механічних конструкторів Boteon, які розроблені для дітей початкової школи.Розібралися з маршрутними іграми, самостійно сконструювали свої лабіринти та зібрали механічні терези. Ці моделі в подальшому можливо так само використовувати на уроках. А старші учні розпочали своє знайомство з електронними схемами на онлайн платформі TinkerCad та розробили свій маленький світлофор з кнопкою )

Наприкінці листопада за ініціативи батьківського комітету в нашому закладі було оголошено конкурс «Таланти ОНЗ-Путрівський НВК». Кожен учень закладу мав змогу продемонструвати свій талант, подавши відеофрагмент (до 2 хв.).
Конкурс проходив у чотирьох номінаціях: «Вокал», «Хореографія», «Образотворче мистецтво» та «Оригінальний жанр».
І сьогодні, напередодні дня Святого Миколая, відбулося довгоочікуване підбиття підсумків онлайн-голосування та нагородження переможців.
Директор ОНЗ-Путрівський НВК Битько Леся Сергіївна та представники батьківського комітету закладу Бурсакова Тетяна Юріївна і Крегул Юлія Валентинівна вручили усім дітям Подяки за участь, а переможців нагородили Грамотами та цінними призами.
У номінації «Вокал» переможцями стали:
І місце - Мартинюк Марія, учениця 5-І класу
ІІ місце - Куцик Ангеліна, учениця 10 класу
ІІІ місце - Андрущенко Вікторія, учениця 3-І класу
У номінації «Хореографія»
І місце - Козолій Анна, учениця 3і класу
ІІ місце - Терещенко Артем, учень 5і класу
ІІІ місце - Наталуха Платон, учень 5Б класу
У номінації «Образотворче мистецтво»
І місце - Ільїна Марія, учениця 3і класу
ІІ місце - Бурсакова Вероніка, учениця 8Б класу
ІІІ місце - Мельник Вікторія, учениця 2і класу
У номінації «Оригінальний жанр»
І місце - Ільїна Марія та Баклашов Нестор, учні 3і класу
ІІ місце - Беньківська Каріна, учениця 3Б класу
ІІІ місце - Кабанець Владислава, учениця 8А класу
МОЛОДЦІ! Не зупиняйтесь на досягнутому!!!!