Знайомство з ресурсом Google Classroom

Всесвітня мережа Інтернет стала майже незамінним інструментом в багатьох сферах життя, для всіх верств населення. Останні роки в Інтернеті з'являється все більше ресурсів для дітей, як навчальних, так і розважальних. Все більше і більше можливостей надає всесвітня мережа для підростаючого покоління, все більше і більше заохочення проявляється у дітлахів до Інтернету. На цьому шляху нажаль зустрічається багато небезпек на просторах мережі, які можуть нашкодити не тільки фізичному здоров'ю дитини, але і психічному.

Тому, саме сьогодні, так символічно, у Всесвітній День безпечного Інтернету я й розпочала знайомство учнів 6-Б та 5-А з ресурсом Google Classroom, який робить навчання не тільки зручнішим, але і безпечним! Адже безпечне користування Інтернетом для навчальних цілей нині тема дуже актуальна та потребує всебічної уваги!

Учні Путрівського НВК крок за кроком переходять до нового, якісного рівня навчання, яке дууужеее сподобалось дітлахам! Учні залюбки навчаються в Інтернет середовищі, яке вони так полюбили за розваги.

Капустянчик В.Є.