Вперед і тільки вперед!

Сьогоднішній день для учнів 8-А, 9-Б, 10 та 11 класів запам’ятається як день своєрідних випробувань та подолання власних страхів. Екстремальною канатною дорогою діти мріяли пройти давно.
У рамках національно-патріотичного виховання та завдяки Васильківському осередку Національного корпусу, учні Путрівського НВК мали змогу поїхати до Центру активного відпочинку «Азовець», який розташований на мальовничому березі Дніпра в м. Києві.
Діти разом з класними керівниками Журавльовою Наталією Анатоліївною та Сагун Тетяною Анатоліївною відчули сьогодні все: пульсуючий у всьому тілі адреналін, поєдинок страху висоти й подолання перешкод, неймовірне бажання йти, бо попереду чекає «рятівний острівець» і новий етап випробування, емоції, які не приховаєш ні від кого, радість перемоги над собою та довгоочікуваний спуск! А якою щасливою буває мить, коли після такого екстриму ноги опускаються на землю і відчувають під собою тверду поверхню.
Оптимізм, дружня підтримка, позитивний настрій, патріотичний дух, емоції та враження – це складові успіху команди учнів та вчителів.
Ми – сміливці, ми – герої! Вперед і тільки вперед до подолання нових вершин!