Тиждень безпечного руху на дорозі

Сьогодні, в рамках Тижня безпечного руху на дорозі, до нашого закладу завітала представниця #Traffic_ChallengeОльга Дробышева, яка провела для учнів 6-8 класів спеціальний тематичний семінар. Це людина, яка за короткий термін може змінити світогляд і розтавити пріорітети в житті будь якого пересічного громадянина. "Краще трохи дискомфорту у паску безпеки, ніж страшні травми на все життя", "не варто легковажно відноситися до життя та до своєї безпеки" - саме такі висновки сьогодні зробили учасники семінару.
Хочеться відмітити, що саме після добротної порції корисних знань, кожен усвідомив наскільки небезпечним є перебування в транспортному засобі без дотримання певних правил, не пристібаючи пасок безпеки та не використовуючи світловідбівачі в темний час доби.
Ми сподіваємося, що наочність, яка була сьогодні представлена, глибше розкрила всі приховані моменти та наслідки, які супроводжуються недотриманням правил. Адже, ваш непристібнутий пасок безпеки - це нехтування життям людей, які знаходяться поруч з вами!
Бережіть себе та своїх дітей!