Путрівські козаки – нащадки славного козацького роду

Продовжуються виховні патріотичні заходи до Дня Захисника Вітчизни в Путрівському НВК.

13 жовтня в нашому закладі було організовано урочисте свято присвячене Дню Українського Козацтва. Були запрошені високопосадові гості Васильківського району та голова Путрівської сільської ради. Традиційно урочистий захід розпочався з привітання гостей.

Також всіх присутніх привітали найменші вихованці нашого закладу, старша група дитячого садочку, своїм запальним танцем, в якому кружляли журавлики та лебідоньки, які символізували тугу наших предків за ненькою Батьківщиною, батьками, коханими дівчатами, дружинами та лебедину вірність їх стосунків.

А далі розпочалося святкове дійство... Гетьман козацького війська наказав провести змагання двох куренів, щоб підняти бойовий дух і мудрість нашого козацтва. Отамани, шикуйте курені! Те, що захід тримав кожного глядача в напрузі, свідчили їхні захоплені очі інтригою та азартом. "Щире братство" та "Козацька шабля" супротивники достойні одне одного. Але змагання є змагання і обов'язково повинен бути переможець. Всі учасники продемонстрували сильний характер і найкращі фізичні якості та довели що є нащадками славного козацького роду, що в їхніх жилах тече кров сміливих, відважних, розумних людей, вільних козаків,  але все ж таки "Щире братство" отримало перемогу.

Між кожним конкурсом, щоб журі могли підрахувати набрані бали, звучали пісні, вірші за тематикою.

Велика подяка організаторам чудового заходу. Враження неймовірні, всі отримали ЕСТЕТИЧНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ!!!