Гідний приклад для наслідування

Гідний приклад для наслідування. У вівторок, 30 травня, команда вчителів Путрівського НВК була учасником 6-ої спартакіади працівників освіти Васильківського району. Всі учасники показали прекрасні результати, а наш директор - Леся Сергіївна посіла 1 місце серед жінок у бігу на 100 метрів та секретар Олександра Олександрівна - 3 місце у цьому ж виді серед жінок до 35 років.

Неперевершеною та найголоснішою була і команда вболівальників. Впевнені, що наступного року покажемо ще кращі результати!!! Разом ми непереможні!!!

Гідний приклад для наслідування. У вівторок,30 травня, команда вчителів Путрівського НВК була учасником 6-ої спартакіади працівників освіти Васильківського району. Всі учасники показали прекрасні результати, а наш директор - Леся Сергіївна посіла 1 місце серед жінок у бігу на 100 метрів та секретар Олександра Олександрівна - 3 місце у цьому ж виді серед жінок до 35 років.Неперевершеною та найголоснішою була і команда вболівальників. Впевнені,що наступного року покажемо ще кращі результати!!! Разом ми непереможні!!!

Posted by Людмила Ходаковская on Mittwoch, 31. Mai 2017