Перші кроки реформи

24 жовтня 2017 року директор НВК Битько Л.С., заступник директора з НВР Табінська Л.В. і вчителі 1-х класів Ігнатенко А.Р. та Власенко С.В. мали нагоду стати учасниками міжнародного семінару «Нова українська школа – нові підходи до навчання та виховання», що проходив у Києві.

Учасниками заходу були представники Міністерства науки і освіти України, Національної академії педагогічних наук України, Інститут модернізації змісту освіти, Інститут освітньої аналітики, обласні інститути післядипломної освіти, авторська група – розробники проекту Державного стандарту початкової загальної освіти, Всеукраїнський фонд «Крок за кроком», посольство Австрії та організація «Культур контакт» (Австрія), а також вчителі та адміністрації пілотних шкіл з усіх регіонів України.

Метою цього семінару було обговорення стану реалізації проекту Державного стандарту початкової загальної освіти, поглиблення знань і вмінь учасників семінару з використання нових підходів до викладання та здійснення першого етапу моніторингу впровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти.

На численні запитання учасників заходу відповідали Лілія Гриневич - Міністр освіти і науки України, Павло Хобзей – заступник Міністра освіти і науки України.

Про свої перші успіхи та проблеми, з якими стикнулися у процесі впровадження проекту Державного стандарту початкової освіти, розповідали вчителі-практики, директори шкіл та їх заступники під час роботи в малих групах. А своїм досвідом кооперативного навчання поділились наші австрійські колеги.