Пам’ятка для батьків

1) Перше вересня буде проходити в новому форматі: лінійки не буде, натомість буде зустріч учителя та учнів, що відбуватиметься на дистанції від інших класів.

2) Вхід до навчального закладу батьків, бабусь та дідусів із початком навчального року суворо заборонено.

3) До приміщення закладу заходять тільки учні, вчителі та персонал.

4) При вході до школи або класу необхідно обробляти руки антисептиком.

5) Пересуватись між приміщеннями закладу освіти учні 5-11 класів повинні в масках, на уроках їх дозволяється знімати. Змінювати маски необхідно кожні три години. Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов'язково необхідно мати герметичний пакет (zip-пакет, або папка на кнопці). Для використаних одноразових масок у школі розмістять спеціальні контейнери.

6) За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника або вчителя-предметника, який проводить урок.

7) Перед виходом дитини із дому батьки мають провести термометрію, оцінити стан здоров'я дитини та власний стан здоров'я. У жодному разі не відпускайте дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежитем чи кашлем. За будь-яких ознак ГРВІ залишайте дитину вдома!!!

8) Пам'ятайте про персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.

9) Навчання буде проходити в одному класі, переходити до інших кабінетів будуть лише на деякі предмети (фізична культура, інформатика).

10) Для кожного класу буде визначено свій вхід до школи, свій напрямок руху, свої сходи. Ходити по всій школі не дозволяється.

11) Будуть визначені окремі перерви для відвідування їдальні кожним класом.

З повагою адміністрація ОНЗ-Путрівський НВК