Набір учнів до 1-го класу у 2021 році

Набір дітей до 1-го класу у 2021 році.
Терміни та порядок зарахування.
Із 1 квітня 2021 року розпочато приймання заяв для зарахування дітей до 1-го класу Путрівського опорного закладу освіти на 2021-2022 навчальний рік.
Термін подачі документів - до 31 травня 2021 року.
Для бажаючих навчатись у Путрівському ОЗО з інших мікрорайонів заяви будуть прийматися з 01 по 15 червня 2021 року за наявності вільних місць.
Зарахування, відрахування та переведення учнів закладів загальної середньої освіти здійснюється відповідно до Порядку затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 р. №367 “Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти”.
Документи, які необхідно подати:заява батьків;копія свідоцтва про народження;документ, що підтверджує місце проживання;оригінал медичної довідки.До послаблення карантинних заходів прийом заяв до 1-х класів 2021-2022 навчального року буде здійснюватися в дистанційному режимі.
Заяву можна подати за посиланням на офіційному сайті закладу http://nvk.org.ua, заповнивши електронну форму https://docs.google.com/.../1FAIpQLSfeYP0tIDFoY.../viewform, а скановані копії документів надіслати на електронну адресу закладу putrovkaschool@ukr.net
Після послаблення карантинних обмежень з метою попередження нових спалахів коронавірусного захворювання під час прийому документів щодо зарахування до закладу обов’язковим буде створення безпечних умов перебування в приміщенні та неухильне дотримання основних правил санітарно-протиепідемічного захисту: проведення термометрії та допуск до закладу тільки відвідувачів без ознак респіраторного захворювання та з нормальною температурою, у засобах індивідуального захисту (маска, рукавички).