Mini-EdCamp Putrivka 2020

Рівно рік тому, після відвідування національної (не)конференції, виникла ідея подати заявку на участь у програмі EDCAMP IN A BОХ 5.0. І, пройшовши відбірну частину, ми, спільно з директором нашої філії Красніковим Віталієм Костянтиновичем, почали готуватися до проведення mini-EdCamp Putrivka 2020.
На жаль, провести оффлайновий формат ще навесні завадив карантин, але ми таки це зробили, хоч і он-лайн.Вчора, 12 вересня, до нашої (не)конференції долучилося понад 300 освітян всієї України. І об'єднала їх тема "Комплексний підхід до поняття БЕЗПЕКА". На сьогодні це поняття є дуже актуальним, а особливо, для закладів освіти.
Ми намагалися охопити всі аспекти БЕЗПЕКИ: від комп’ютерної до пожежної, від фінансової до психологічної, від духовної до безпеки харчування.
Демократичний формат EdCamp Ukraine – це унікальна платформа професійного зростання для вчительства України, яка ґрунтується на принципах безкоштовності, незалежності та вільної ініціативи. EdCamp Ukraine будує спільноту відповідального вчительства, яка об’єднує кращих агентів змін у системі національної освіти.
День видався дуже насиченим, але все пройшло на найвищому рівні. Звісно, всього цього не було б без наших дивовижних експертів, без наших вчителів та вчительок, без неймовірної підтримки колег та без сприяння директора ОНЗ-Путрівський НВК Битько Лесі Сергіївни.
За що наша команда неймовірна вдячна! )