Лекція-дослідження «Джура»

Сучасний зміст виховання молодого покоління спрямований на становлення громадянина України, патріота своєї країни, готового самовіддано розбудовувати суверенну, демократичну державу, здатного виявляти національну гідність, який знає свої права та обов’язки, цивілізовано вміє відстоювати їх, може успішно самореалізовуватися в соціумі як громадянин, носій культури, сім’янин, професіонал.
Стати справжнім патріотом і глибоко полюбити свою Батьківщину можна лише тоді, якщо пізнавати красу рідного краю, знайомитись з визначними історичними подіями, культурними досягненнями своєї Вітчизни з самого раннього дитинства.
З метою національно-патріотичного виховання дітей у нашому закладі сьогодні проведено лекцію-дослідження такої цікавої для юнацтва теми як «Джура»: перший крок до «товариша» - еліти козацького війська, яку представив увазі присутніх кандидат філософських наук, доцент Дутчак Владислав Васильович (Доцент) - директор Хорунжої школи ім. підполковника Миколи Сціборського (спеціалізована школа для підготовки молодших командирів на базі полку АЗОВ (м. Маріуполь)
Сподіваємось, що підлітки наповнюватимуться патріотичним духом предків та нестимуть у майбутнє «джурівство» як невід’ємну складову побратимства та доблесті., адже джура – це шляхетність! Джура – це відвага! Це – чесність, порядність, повага!