День вчителя в Путрівському НВК

29 вересня до Путрівського НВК всі поспішали з нетерпінням та особливим хвилюванням: напередодні Дня вчителя мало статися кілька важливих подій. Це був день самоврядування: уроки мали проводити старшокласники. Отже, дев’ятикласники та десятикласники думали про те, як пройдуть уроки, які вони мають провести. Решту учнів цікавило, хто до них прийде і як це буде. А вчителі хвилювались за всіх: чи впораються старші, чи будуть слухняні менші. Але все пройшло дуже добре.
Завершив незвичайний день урочистий концерт, який для своїх учителів підготували діти разом із педагогом-організатором Оксаною Василівною Линець.
Діти звернулись з теплими вітальними словами до своїх педагогів, але згадали на святі не тільки вчителів, але й їхні родини: дітей (виступ Іри Лучечко та Ярослави Адамчук) та чоловіків (виступ Германа Кисіля та Христини Кузнецової).
На свято завітав Дон Карліоне (Константин Данило) зі своїм перекладачем (Шевченко Маргарита). Грою на різних інструментах порадували Адам Закшевський (саксофон), Софія Ланська (флейта), Анастасія Князева (гітара), а Куцик Ангеліна заспівала пісню.
Проте просто нудний концерт – це не про нас та наших вчителів. Саме для них у цей день було оголошено Капелюшну вечірку, на якій вчителі трохи відпочили і побули в ролі учнів.
Вчителі активно відповідали на питання вікторини, а також після майстер-класів, які проводили для них діти, показували свою майстерність. Так, Анна-Вікторія Бовшик навчала вчителів танцювати запальний танок ча-ча-ча, а гімнастки Мазуренко Діана та Ракута Вероніка навчали крутити обруч. Як виявилось, наші вчителі можуть не тільки проводити свої уроки, але й можуть гарно розважатись та навчатись.
Зі святом вас, наші любі вчителі!