День пам’яті жертв Голодомору

22 листопада учні 5-А класу разом зі своєю класною мамою Атаманенко Лілією Володимирівною, провели годину спілкування до Дня пам’яті жертв Голодомору "Україна пам'ятає. Світ визнає!!!
Всі вихованці ОНЗ Путрівський-НВК, початкової та середньої ланки, вшанували світлу пам’ять безвинно замучених голодом та політичними репресіями людей.
Мета заходу:виховання в учнів особистісних рис громадянина України, патріотизму, розвивати у дітей траурний етикет, дотримання традицій вшанування померлих і загиблих. Учні розповідали вірші, зачитували свідчення очевидців,з історичними фактами. Дізналися про долю дітей у страшні тридцяті роки ХХ століття.
Переглянули документальний фільм "Великий голод", вшанували хвилиною мовчання. Запропонували приєднатися до Всеукраїнської акції "Засвіти свічку", яка щороку кожної четвертої суботи листопада о 16.00 годині. Свічку поставити на підвіконня так, щоб її було видно знадвору. Цей вогник символізуватиме нашу скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів співвітчизників. Захід завершився піснею" Молитва за Україну". Також було організовано виставку безцінних книг, які зберігають трагедію української нації, яка чинила спротив геноциду.