Навчання для майбутнього

Саме з такою метою за ініціативи завідуючої відділом освіти Васильківської РДА Гейко І.М. 5 січня у Путрівському НВК було організовано навчання вчителів початкових класів даного закладу, які розпочали роботу в рамках впровадження педагогічного експерименту «Розумники» (Smart Kids).

Також були запрошені педагоги Калинівської ЗОШ №2 та Ковалівської гімназії, які у наступному навчальному році повинні приступити до впровадження даного експерименту у своїх навчальних закладах.

Директор мультимедійного видавництва «Розумники» Олександр Кохан зі своїми помічниками розповіли присутнім про призначення даного програмного забезпечення та продемонстрували особливості його використання. Автори та розробники проекту відповіли на численні запитання вчителів.

На важливості впровадження подібних педагогічних проектів наголосив у своєму виступі директор інституту модернізації змісту освіти Володимир Ткаченко. Зупинився він і на змінах, що очікують освітян України найближчим часом.

Перед присутніми виступили також голова Васильківської РДА Одинець В.І. та завідуюча відділом освіти Васильківської РДА Гейко І.М., які висловили великі сподівання на те, що даний педагогічний проект допоможе учням краще і в цікавій формі засвоювати навчальний матеріал та сприятиме підвищенню якості початкової освіти.