Ярмарка

06 жовтня в Путрівському НВК відбувся благодійний ярмарок на який готували солодощі учні початкових класів. І хочеться виділити усіх по паралелях.
Особливо активними були учні перших класів, які разом зі своїми батьками приготували смачну випічку. Тут і торт НЛО і ламак, кругляни і корзинки з передбаченням майбутньої долі, шпикачки фруктові та багато іншої смакоти.
Учні 2-А представляли свою українську кухню піснею. А їхні смачні вареники "розлетілись" за кілька хвилин. Те саме відбувалося з представленими солодощами 2-Б та 2-В класів. Уся їхня випічка була не просто смачна, а ще й гарно представлена. Тут тобі лисички та білочки, ведмежата та їжачки.
Активно продавали свої солодощі третьокласники. Учні 3-Б класу самостійно стояли за своїми "прилавками", що дуже усім сподобалось, а на допомогу учням 3-А залучилися батьки, які активно співпрацювали зі своїми дітьми.
Ну, а те, що приготував на благодійний ярмарок 4 клас, ледве-ледве помістилося на двох столах. Тут було таке різноманіття, що у покупців розбігалися очі.
Велика подяка усім батькам та учням, які приготували таке велике різноманіття смаколиків.