Вшанування пам’яті жертв голодомору

25 листопада в Путрівському НВК відбулися заходи, присвячені вшануванню пам'яті жертв Голодомору. Всі вони були спрямовані на те, щоб донести до кожного учня ту трагедію, яка сталася у нас в Україні.
На долю нашого багатостраждального народу випало пережити три голодомори: 1932-1933 років, вчиненого тоталітарним репресивним сталінським режимом, 1921-1923 років та 1946-1947 років.
День скорботи в закладі розпочався із заходу "Стоїть в скорботі мати - Україна", який підготували та провели учениця 6-Б класу Талалай Дар’я та учень 5-Б класу Болкун Михайло разом з педагогом-організатором Азою Ольгою Олександрівною.
Після закінчення навчального процесу учні разом з класними керівниками та батьками прийшли з квітами до сільського пам'ятника "Жертвам Голодомору 1932-1933 років", де учень 4-Б класу, Герман Кисіль розповів вірш присвячений тим страшним подіям, а настоятель с.Путрівки отець Ігор відправив молебінь по закінченню якої усі присутні запалили свої свічки і вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Хай світло від свічки у небо летить,
Хоча б одну душу зігріє в цю мить.
Щоб душа ця загублена спокій знайшла
І у вічність до Бога вона відійшла.