20 Професій майбутнього

В наш час увесь світ нестримно розвивається в усіх галузях, з'являються все нові технології та виробництва. Інновації не обійшли навіть світову розважальну індустрію – наприклад, поява окулярів віртуальної реальності або технології доповненої реальності.

Така нестримна сила світового розвитку також сприяє появі нових професій, які в найближчому майбутньому будуть просто необхідними. І поява таких професій до 2030 року – це лише питання часу. Отже, найпоширенішими будуть такі професії майбутнього:

1. Учитель

Вчитель завжди повинен давати учням знання сучасного світу, яким він був та як він влаштований. За допомогою новітніх технологій процес навчання буде модернізуватися і з плином часу постійно мінятися, тому вчителі як експерти зможуть не тільки навчати дітлахів основам наук, але і йти в ногу з сучасністю та доносити ту сучасність до дітей, а також виховувати в дітях необхідні компетентності особистості, які допоможуть пристосуватися до життя в майбутньому.

Саме вчителі будуть розроблювати нові навчальні програми для того, що б навчання підростаючого покоління не відставало від плину сучасного світу!

2. Герокінезіолог

Експерти в гіреатації та кінезіології принесуть в світ нові поняття про старіння. Ця професія допомагатиме підтримувати міцність здоров'я та тонус організму людей, які мають літній вік. Саме ці люди покажуть людству, що старість це ще не кінець!

3. Естетист

Експерт, який зможе перевтілювати образ людини для будь яких випадків. Ця професія допоможе людству краще пристосовуватись до різних ситуацій, за допомогою модифікацій тіла та зовнішності.

4. Аналітик автотранспорту

В недалекому майбутньому атвомобільним та залізничним транспортом буде керувати комп'ютерна система. Тому професія аналітика буде необхідною: для підтримання правильної працеспроможності системи, її вдосконалення та обслуговування. Саме ця професія дозволятиме людині безпечно і за короткий час дістатися до пункту призначення, в майбутньому.

5. Спеціаліст сонячної енергії

Саме такі спеціалісти зможуть просунути та вдосконалювати найбезпечніший спосіб видобутку електроенергії – шляхом акумулювання сонячної енергії. В найближчий час, ця професія стане передовою в галузі енерго-видобування.

6. Шкільний дієтолог

Всім давно відомо що діти – це наше майбутнє. Ця професія не тільки допомагатиме підростаючому поколінню дотримуватися правильних норм харчування, але і навчити їх робити це самостійно, а все заради здорового організму наших дітей!

7. Ренатуралізатор

Екологія світу повинна оберігатися, особливо в сільській місцевості (де переважно панує природне середовище). Ренатуралізатор буде слідкувати за екологічними чинниками в цих регіонах та розробляти стратегії їх компенсації.

8. Персональний веб-менеджер

Такий менеджер буде підтримувати актуальність та правдивість вашої інформації в Інтернеті, а також захищатиме приватні дані в мережі.

9. Містопланувальник

В майбутньому така людина буде відповідальною за план забудови нових міст. Саме ця професія дозволить зводити нові міста з мінімальним впливом на екологію та навколишнє середовище.

10. Посол з культури компанії

Професія координатора робочої культури компанії. Завдання цього спеціаліста підтримувати культуру та взаєморозуміння працівників компанії, для отримання максимальної віддачі працівників.

11. Міський фермер

Спеціалісти, які зможуть організувати вирощування овочів та фруктів, у великих містах. А також підтримувати та розвивати агрокультуру надалі, забезпечуючи жителів міст тільки свіжими продуктами.

12. Аудитор екосистем

Працівники цієї професії будуть консультантами з екології, які будуть розглядати та пропонувати правки рішень органам управління для досягнення рішень з найменшим, негативним впливом на екологію світу.

13. Консультант з питань роботів

На сьогодні, з неймовірною швидкістю розвивається планування та будування роботизованих систем. І в майбутньому така професія буде допомагати людині з вибором та налагодженням робота в усіх сферах діяльності.

14. Цифровий мемуаріст

Спеціаліст збиратиме та зберігатиме інформацію з мережі Інтернет про померлу людину. Ця інформація буде відсортовуватися працівником та організовуватись як сама цінна згадка про людину.

15. Дизайнер ігрофікації

Ігри – давно вже не тільки спосіб розважитись дітям, але й дорослим. Ця професія буде вносити в повсякденне життя ігрову логіку, цим самим роблячи навчання цікавішим, а роботу легшою.

16. Експерт зі спрощення

Експерти цієї професії зможуть організовувати пришвидшення роботи та організації бізнесу в різних сферах, шляхом поєднання навичок різних галузей.

17. Архітектор віртуальної реальності

Спеціаліст, який має розробляти, підтримувати та удосконалювати елементи віртуальної реальності у розважальній та індустріальній сфері життя людини. Одним словом, архітектор віртуальної реальності буде її адміністратором для користувачів.

18. Інженер 3D-друку

Спеціаліст з розробки та налаштування засобів для створення 3D моделей. Ця професія дозволить поєднувати віртуальне проектування 3D моделей та їх друк.

19. Консультант з цифрової валюти

Спеціаліст, який донесе людям вірну інформацію про заробіток та зберігання валюти в комп'ютерних системах та мережах. Ця професія зможе пояснювати принцип користування та управління цифрової валюти (біткоїн).

20. Бібліотекар

Дуже важлива професія в майбутньому, так як бібліотекар буде зберігати відомості про світ не лише в книжках, але і буде адміністратором культурного наслідування (музеї, театри, школи). Також бібліотекар буде консультантом з рішенням культурних, соціальних та гуманітарних проблем.

Щиро бажаємо, щоб кожен з сучасних дітей в майбутньому самореалізувався і вибрав правильний шлях, вірну професію.