ПРО ПУТРІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ

Раді вітати Вас на головному офіційному сайті Путрівського академічного ліцею - освітнього центру.

Однією з найвизначніших подій с. Путрівки стало відкриття 10 грудня 2013 року нового Путрівського навчально-виховного комплексу "гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад".

Не одне покоління путрівчан мріяло навчатися в новій школі, та мрії так і залишалися мріями, поки спільними зусиллями громади села та сільського голови Онищука В.Є. не відбулося таке очікуване урочисте відкриття нового навчального закладу, який гостинно відчинив двері для дошкільнят та школярів с. Путрівки.

Проектна потужність закладу складає 288 учнів та 45 вихованців дитячого садочку.

З 1 вересня 2016 року в Путрівському НВК «гімназія-ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» стартував пілотний проект у рамках запуску Нової Освітньої Платформи в Київській області, який націлений насамперед на розкриття індивідуального потенціалу кожного учня. Що зараз активно реалізується у стінах закладу через нові технології, методику викладання та проведення кейс-уроків.

Кейс-уроки – новітній інноваційний освітній контент, використання якого навчає дітей системному баченню світу, виокремленню причинно-наслідкових зв’язків, надає їм можливість засвоїти не тільки знання та цікаву і корисну інформацію, але й набути компетенції та навички, важливі для людини у сучасному світі.

Завдяки новим методикам, кейс-урокам, проектним заняттям, інтелектуальним іграм та використанню нових технологій у навчанні, діти отримуватимуть сучасні актуальні практичні знання, які знадобляться їм у майбутніх професіях.

Дев'ятий рік в закладі впроваджується науково-педагогічний проєкт «Інтелект України».

Заклад постійно розвивається, поповнюється новим обладнанням, меблями. Усі класи оснащені сучасними інтерактивними та мультимедійними комплексами. З 2017 року наш заклад є учасником інноваційного освітнього проєкту Всеукраїнського рівня за темою "Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту початкової та базової середньої освіти". Вчителі початкової школи мають змогу працювати із новітнім програмним забезпеченням у рамках  впровадження Всеукраїнського педагогічного експерименту «Розумники»(Smart Kids). Учителі та учні закладу мають вільний доступ до мережі Інтернет завдяки технології бездротового доступу Wi-Fi. Для проведення різних дослідів з фізики, біології та хімії наявна STEM-лабораторія, обладнана спеціальним комплексом лабораторних датчиків. Влітку 2016 року побудовано новий сучасний спортивний майданчик зі  штучним покриттям, а в 2020 році відкрито новий спортивний майданчик з тренажерами.

Увесь педагогічний колектив робить все, щоб кожна дитина сказала: «Це школа, в якій мені подобається навчатися та проводити своє дозвілля».

Пілотування НУШ