Останній дзвоник

Останній дзвоник … Скільки в цьому слові спогадів, радості, смутку та світлої печалі. Для одних цей день – початок веселих безтурботних канікул, а для інших – бентежна мить розлуки зі школою. 25 травня 2018 року в ОНЗ – Путрівський НВК відбулися урочистості з нагоди свята Останнього дзвоника. З вітальними словами до присутніх звернулася директор навчального закладу Битько Леся Сергіївна, яка побажала учням провести канікули цікаво і корисно, більше часу присвятити спілкуванню з друзями і родиною. Випускники гімназії почули настанови та побажання впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх мрій.

Із щирими словами побажань звернулися до учнів та вчителів гості свята – Голова районної державної адміністрації Одинець Владислав Іванович та Путрівський сільський голова Онищук Віталій Євгенович.

А почесну місію нагородження учнів 2-10 класів Похвальними листами за відмінні успіхи у навчанні виконали Путрівський сільський голова Онищук Віталій Євгенович та директор НВК Битько Леся Сергіївна.

І ось настає хвилююча мить… Звучить мелодія останнього дзвоника, який сповіщає усіх про початок чудової пори – літніх канікул.