Культурнапрограма на свята

9 Б клас Путрівського НВК не може розлучитись навіть на вихідних. Ось і вчора, 19 січня на Водохрещу, ми всі разом поїхали до Молодого театру на виставу «Сватання на Гончарівці». Зібралися всі: діти, батьки та класний керівник.
Поїздка була легкою, якою і має бути в таке чудове свято. Чарівно прикрашений вечірній Київ з перших хвилин подарував дітям і дорослим святковий настрій.
Молодий театр ми відвідали всім класом вперше, та знайомство видалось вдалим. Вистава дійсно сподобалась всім, учням і дорослим. «Сватання на Гончарівці» – одна з найвідоміших українських комедій, та дуже популярна в Молодому театрі.
Наші діти щиро раділи та плакали, співпереживали щирому коханню Уляни і Олексія, та сміялись з незграбного Стецька. Це була дуже гарна і яскрава постановка, нам сподобалось усе, від щирої гри артистів до різнобарвних декорацій. Не дивно, що акторів ще довго не відпускали зі сцени). Цікаво, що клас вже не вперше обирає саме театр для таких поїздок вихідного дня. І враження кожного разу дуже гарні, а діти діляться ними ще довго.