Tag Archives: переможці

Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» - 2020.
Відповідно до рішення журі переможцями та призерами в обласному етапі конкурсу стали учні закладів загальної середньої освіти Васильківщини серед яких є і учень ОНЗ-Путрівський НВК, Кулібаба Данило, ІІ місце у номінації«Фото із застосуванням програми Adobe Photoshop»:«Не хочу танків, хочу сонця й миру"
Вітаємо Данила з високим результатом та бажаємо не зупинятись на досягнутому!

Вітаємо учнів ОНЗ-Путрівський НВК, які в районному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу "Український сувенір" зайняли призові місця:
І місце - СавельєвуТетяну, ученицю 2Б класу з роботою "Царівна-лебідь" (Робота відправлена на обласний етап)
ІІІ місце - Власенко Ганну з роботами "Козачата" та "Бажанниця",
Гуйду Анну, учениць 10 класу з роботою "Мати з немовлям"; Тарадуду Михайла, учня 2Б класу з роботою "Польові візерунки",
Голованя Дмитра, учня 7А класу з роботою "Букет на згадку"
Молодці!!
Бажаємо подальших перемог!

Вітаємо учнів ОНЗ-Путрівський НВК, які в районному етапі конкурсу юних фотоаматорів «Моя Україно!» зайняли призові місця, а саме:
1. Загородній Денис, учень 6Б класу, ІІ місце у номінації «Портрет»
2. Мірзоєва Хадіжа, учениця 7А класу, ІІІ місце у номінації «Експериментальне фото»
3. Цицюра Іван, учень 5і класу, ІІ місце у номінації «Натюрморт»
4. Титаренко Дмитро, учень 6і класу, І місце у номінації «Пейзаж» (робота направлена на обласний етап конкурсу)
5. Кулібаба Данило, учень 10 класу, І місце у номінації «Фото із застосуванням програми Adobe Photoshop» (робота направлена на обласний етап конкурсу)
Молодці!
Бажаємо подальших перемог!

Учні ОНЗ-Путрівський НВК в 2019-2020 н.р., досягали великих успіхів та перемог у спортивних змаганнях. З кожним роком наші учні ще більш активно займаються спортом та підвищують свої можливості. Ми дуже пишаємося нашими спортсменами. Ми вдячні батькам, які підтримують своїх дітей.

Вперед до перемог. Ви - чемпіони!

Сьогодні,  директор ОНЗ-Путрівський НВК Битько Леся Сергіївна та заступник з НВР Журавльова Наталія Анатоліївна вручили талановитим учням закладу, які за результатами І семестру 2019/2020 навчального року стали переможцями та призерами районних, обласних та Всеукраїнських конкурсів, організованих Васильківським районним центром дитячої та юнацької творчості.
Вже вкотре вихованці нашого навчального закладу довели, що вони - найкращі. Дякуємо вам за ваш талант, творчість, мистецтво, які даруєте вдячним глядачам.
Пишаємося і бажаємо подальших творчих злетів та досягнень.
Так тримати!

Вже традиційно на початку року, в січні, у Васильківському районному центрі дитячої та юнацької творчості проходить новорічно-різдвяне свято для обдарованих дітей «Різдвяна зіронька Васильківщини», на яке за перемоги в районних, обласних та Всеукраїнських конкурсах були запрошені для нагородження і учні ОНЗ-Путрівський НВК.

Вітаємо переможців з високими результатами, молодці!

Вітаємо учнів ОНЗ-Путрівський НВК та їх керівників:

Куцик Ангеліну та її керівника Коток О.В., які на районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії зайняли ІІ місце;

Рудзінську Анну, ученицю 10 класу, та її керівника Сагун Т.А., які на районному етапі Х Міжнародного мовно-літературному конкурсі учнівської та студенської молоді ім. Т. Шевченка зайняли ІІ місце;

Тітлову Крістіну та її керівника Журавльову Н.А., які на районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії зайняли ІІ місце;

Рудніцького Віктора, учня 11 класу, та його керівника, учителя трудового навчання Охріменка В.С., які на районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання зайняли почесне І місце;

Новікова Нікіту (І місце), Рудзінську Анну (ІІІ місце), Когут Олександру (ІІІ місце) та їх керівника Назаренко І.В., які на районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови зайняли призові місця;

Березанську Віталіну, ученицю 6Б класу, та її керівника Івасенко Н.О., які на районному етапі Х Міжнародного мовно-літературному конкурсі учнівської та студенської молоді ім. Т. Шевченка зайняли почесне І місце;

Мартинову Юлію, ученицю 8Б класу, та її керівника, вчителя англійської мови Азу О.О., які на районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови зайняли ІІ місце;

Куцик Ангеліну, ученицю 9А класу, та її керівника Коток О.В., які на районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії зайняли ІІ місце;

Тітлову Крістіну , ученицю 10 класу, та її керівника Журавльову Н.А., які на районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії зайняли ІІ місце;

Рудзінську Анну, ученицю 10 класу, та її керівника, учителя української мови та літератури Сагун Т.А., які на районному етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика зайняли ІІ місце;

Березанську Віталіну, ученицю 6-Б класу, та її керівника Івасенко Н.О.
які здобули І місце на районному етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика;

Недайборщ Поліну, ученицю 3А класу, та її керівника Маслиган О.О., які на районному етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика зайняли ІІ місце;

Пантуса Олега, учня 9А класу, та його керівника, вчителя історії, Битько Л.С., які на районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії зайняли ІІІ місце;

Шпильову Анну, ученицю 7А класу, та її керівника, вчителя математики, Гаврищук І.П., які на районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики зайняли ІІІ місце;

Мішкура Бен'яміна, учня 8Б класу, та його наставника вчителя англійської мови, Азу О.О., які за підсумками I етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції англійська мова зайняли почесне І місце;

Трьохбратського Нікіту, учня 10 класу, та його наставника вчителя географії, Журавльову Н.А., які за підсумками I етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції географія та ландшафтознавство зайняли ІІІ місце;

Шпильову Анну, ученицю 7А класу, та її наставника вчителя інформатики, Капустянчик В.Є., які за підсумками I етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції Internet-технології та WEB дизайн зайняли ІІ місце.

Молодці!!! Бажаємо не зупинятись на досягнутому та підкорювати нові вершини перемог!

Вітаємо нашу юнацьку збірну з футболу, яка у нелегкій та безкомпромісній боротьбі виборола своє місце у фіналі. Бажаємо подальших перемог!
Так тримати!

Склад команди:
Ліуш Артем
Шевченко Антон
Петровицький Назар
Панченко Лука
Жаборовський Денис
Жолудєв Ростислав
Олійник Денис
Жолудєв Іван
Веселов Денис
Бортницький Денис
Лінський Богдан
Сініченко Ростислав
Тарахкало Денис

Вітаємо учнів Путрівського НВК Загороднього Дениса, учня 5Б класу та Дрямова Даніеля, учня 6А класу, які в районному етапі Всеукраїнського конкурсу робіт фотоаматорів "Неосяжна моя, Україно" зайняли почесне І місце