Вітаємо!

Вітаємо з ІІ місцем на регіональному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови учнів 9-Б класу, Березанську Віталіну та з ІІІ місцем – Орлова Олександра і Мартинову Олену та їх керівника, вчителя польської мови -Харченко Н.М.
Вітаємо переможця регіонального етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології Микитюк Софію, ученицю 8-і класу та її керівника – Коток О.В. з почесним І місцем.

Вітаємо з ІІ місцем на регіональному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології учнів та їх керівника – Коток О.В. , Довгопол Софію, ученицю 9-Б класу.Зубкову Валерію, ученицю 10 класу та з ІІІ місцем – Маслиган Ольгу, ученицю 8-і класу.

Вітаємо переможця регіонального етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання Хоменка Іллю, учня 9-Б класу та його керівника – Охріменка В.С. з почесним І місцем.
Вітаємо з ІІ місцем на регіональному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури учнів Путрівського академічного ліцею та їхніх керівників:
Козленко Анну, ученицю 7-і класу, керівник Адамчук Є.Г., Фесана Станіслава, учня 7-і класу, керівник Адамчук Є.Г., Метельську Крістіну, ученицю 9-А класу, керівник Сагун Т.А., Березанську Віталіну, ученицю 9-Б класу, керівник Адамчук Є.Г.

Молодці!
Бажаємо не зупинятися на досягнутому, а завжди рухатись вперед, підкорювати нові вершини перемог!