Всесвітній день яблук

Сьогодні, 21 жовтня, у всьому світі відзначають Всесвітній день яблук, який був започаткований 2020 року. Яблуко – один з найпопулярніших фруктів, тому, без сумніву, заслуговує на таке свято.
Яблуко входить до трійки найбільш популярних фруктів у всьому світі, після манго і бананів.
З нагоди такого чудового дня, ми організували "ЯблукоФест") Учні 5-6 класів нашого ліцею фотографували та фотографувалися з яблуками, стравами та виробами з цього надзвичайно корисного та смачного фрукта!
Цікаві факти про яблуко:За дослідженнями археологів яблука почали вживати в їжу 8 тисяч років тому.Неймовірно, але у світі число сортів і різновидів яблук сягає 8 тисяч. А найбільший офіційно зареєстрований плід яблука важив 1,5 кілограма.Яблуко зображено на 80-ти офіційних гербах, тобто символ яблука широко поширений у світі.Щоб зробити 1 літр яблучного соку необхідно взяти 36 яблук.Яблучний сік не має кольору і прозорий, як вода. При вичавленні яблучний сік набуває бурого кольору через взаємодію з повітрям, шляхом окислення.Яблука не тонуть у воді, так як на 25 відсотків складаються з повітря.1 яблуко здатне замінити чашку кави.Яблука зміцнюють імунітет, покращують пам’ять, стан судин.Яблука вважаються природним антиоксидантом, тому регулярне їх вживання сприяє профілактиці вірусних і інфекційних захворювань.А скільки всього чарівного, смачного, вишуканого можна приготувати з яблуками!Їжте яблука – і завжди будете міцними та здоровими!