Діти – наше майбутнє і гордість

Прагнення до пізнання – чудова якість, подарована людині природою. Саме цим пояснюється бажання наших учнів досягти успіхів у навчанні, адже успіх – це переживання стану радості, задоволення результатами діяльності. Бути відмінником у нашому навчальному закладі – справа дуже  складна і дуже почесна. Щоб досягти відмінних результатів, учні старанно та відповідально виконують завдання, завжди наполегливі, активні, зосереджені. У них переважають мотиви досягнення успіху і широких пізнавальних інтересів.

Це учасники і переможці численних олімпіад, конкурсів, творчих і спортивних змагань, відмінники навчання, активісти учнівського самоврядування, творчі, креативні і приклад поведінки для  всіх учнів.  Цьогорічні осінь та зима принесла нам нові перемоги, які вказують на наявність творчого учнівського потенціалу та невтомних педагогів-новаторів.

Першою перемогу здобула для нашого закладу учениця 10 класу Любченко Олена на першій же районній олімпіаді з української мови та літератури! Посіла І місце. За нею впевнено бере третю сходинку Когут Олександра –  вихованка 9-б класу.

Учениця 8-б  Клименко  Анна виборола ІІІ місце з хімії. Боровик Анастасія також учениця 8-б класу – ІІ місце з історії. Не відстав від своїх однокласниць і Вієвський Лука – І місце з англійської мови. А учениця 8-а – Борканин Ангеліна має ІІ місце з географії та найвищий результат серед учнів 8 –х  класів Васильківського району.

  

 

Також порадували хлопці 9 – б класу. У номінаціїї «Трудове навчання»  Рудніцький Віктор посів ІІ місце, а Каденко Дмитро змагався з представниками 11-тих класів і виборов ІІІ місце.

Радіють та пишаються своїми «зірочками» всі вихованці нашого закладу, а особливо вчителі-предметники та класні керівники!!!!!!!!

Їм випала особлива місія, їх обрала доля – представляти на обласному етапі Васильківський район будуть – Любченко Олена, Вієвський Лука, Борканин Ангеліна.

Вітаємо всіх переможців та їх педагогів. Так тримати! Бажаємо їм натхнення  та нових перемог.