Другий день тижня початкових класів

Закінчився другий день тижня початкових класів, який пройшов під гаслом «Будь природі другом». День був уже насиченим.
Класи – інтелекти ( 3-А та 4-А) завдяки інтелектуальній грі «Пізнай навколишній світ» розширили та поглибили свої знання з курсу «Людина та світ»: відповідали на питання, складали космічні казки, створювали та розгадували незвичні загадки.
На перерви до учнів завітали Еко-Герої, які попросили в початківців допомоги у порятунку Планети. Тому діти розгадували ребуси, кросворди, складали прислів’я, відновлювали екологічний календар, «розглядали» скарги тварин, складали правила поводження в природі. Адже девізом інтелектуальних перерв було гасло «Природі допомагати – себе поважати».
Також на перервах популярністю користувалася фотозона "Космічні фантазії"
В ОНЗ – Путрівський НВК значна увага надається екологічному вихованню школярів. Тому для учнів 2-А, 3-А,Б, 4-А,Б,В класів вчитель Мороз В.В. провела роз’яснювальну пізнавальну бесіду про необхідність сортування відходів та , завдяки цьому, можливість накопичування власних коштів на учнівські потреби, а потім майстер-клас щодо правильного сортування- складання пластикових пляшок та тетрапаків (пакетів з-під соку). Учні школи мають надію, що з допомогою Васильківської райдержадміністрації в навчальному закладі скоро будуть встановлені контейнери для сортування вище вказаної сировини.
День закінчився проведенням мастер-класу вчителями Табінською Л.В. та Лучечко О.М. для учнів 4-Б та 4-В класів з виготовлення лепбука на природоохоронну тематику. Четвертокласники ознайомились з різними видами «кишеньок» для лепбуків, створювали їх сам, а також дізналися, як і де можна знаходити потрібну інформацію для наповнення «кишеньок».