День сім’ї у Путрівському НВК.

Школа… Як хочеться повернутись туди нам, дорослим! Найкращі друзі, перші здобутки, цікавий життєвий досвід, перші формули та правила… Ці спогади ми проносимо через усе життя. Зараз цей шлях шкільних років проходять наші діти і нам хочеться, щоб їхні спогади теж були яскравими.

За ініціативи адміністрації Путрівського НВК, сьогодні, 15 травня, у стінах нашого закладу було започатковано чудову традицію до Дня сім’ї. Сьогодні батьки наших учнів мали змогу спробувати себе у ролі вчителів та провести уроки у класах, де навчаються їхні діти.

Батьки підтримали цю чудову ідею та відмінно впорались! Діти, чиї матусі та татусі провели уроки,були дуже щасливими, було видно, що вони пишаються своїми батьками.

Цікавий кейс-урок на тему: «Світовий океан» було проведено батьками 1-а класу. Розгортку англійська мова підготувала Мішкур Д.О., бізнес - Іванкова І.О., географію – Корженєвська В.В., історію – Мицюк І.В., мистецтво – Дорошилова Л.О. та Шрамко Н.О.

Мами 2-б також активно взяли участь. Тищенко О.М. провела цікавий урок математики, Березанська А.А. – літературне читання, Гнєдова І.С. – англійську мову. Учні були активними та вдячними слухачами.

Незвичайний урок музики пройшов у 3-а класі. Вчителем музики сьогодні був Любченко Д.П. Діти мали змогу дізнатися усе про саксофон та спробувати пограти на цьому незвичайному музичному інструменті. Цікаво провели уроки читання – Усова І.Ю., української мови – Савріцька І. В., математики – Тоскін О.В., інформатики – Павлова В.П.

Матусі 3-Б теж були раді побути вчителями. Наконечна Н.В. провела урок математики, Нестеренко О.Г. – літературне читання та «Я і Україна», Скирда О. О. – англійську мову. Уроки пройшли цікаво та з користю.

Активні та креативні батьки четвертокласників теж були на висоті. Мами учнів 4-а класу Ковальська О.М. та Гришина О.В. провели уроки математики, української мови та трудового навчання. У 4-б учні вивчали математику, англійську мову, літературне читання та українську мову з Гнєдовою І.С., Панченко О.В., Дячук О.І. та Талалай Н.М.

Активними, талановитими та відповідальними були також і батьки учнів середньої та старшої ланки. Батьки учнів 5-9 класів з цікавістю пристали на пропозицію подивитись на своїх підлітків з позиції вчителя.

У 5-а та 5-б класах Найдін Д.П., Мішкур Д.О. та Жаборовська А.М. провели цікаві уроки англійської мови, Зварич Т.А. та Дячук О.І. були вчителями математики, Павлова В.П. в 5-а провела урок природи, насичений ігровими моментами, Шевченко К.М. разом з учнями 5-а поринула в красу рідної української мови.

Хочеться особливо відмітити та подякувати мамі 5-а класу Наринській М.В., яка, маючи п’ятеро маленьких дітей, знайшла час та можливість провести для усіх бажаючих майстер-клас з малювання. Марина Володимирівна привезла мольберти, фарби, щіточки, папір, картинки та шаблони і в холі закладу на другому поверсі працювала справжня майстерня юних художників. Діти були в захваті!

В 6-а класі Кулібаба Л.І. провела годину спілкування на тему: « Добро та щастя – основні принципи життя людини» з чаюванням та солодощами.

Мами сьомих класів проявили неабияку активність та провели майже усі уроки за розкладом понеділка у своїх дітей. Сафуйдінова С.Л. та Романюк О.В. провели уроки зарубіжної літератури, англійської мови та образотворчого мистецтва у 7-б класі. Хлівнюк С.Г., Афанасьєв С.Г., Денисенко А.В., Полуниченко Л.П., Скирда О.О. були вчителями у 7-а класі з таких дисциплін, як географія, алгебра, фізична культура, музичне мистецтво та російська мова.

Учні 8 класу вивчали зарубіжну літературу, алгебру та вчилися прикрашати печиво під час уроку трудового навчання з Монастирецькою К.В., Панченко Л.О. та Фадєєвою Г.М..

Не залишились осторонь і мами з досвідом. Талановиті матусі Савріцька О.М., Коринська Л.А. та Шевченко К.М. провели у 9 класі уроки географії, англійської мови та фізичної культури.

Адміністрація закладу та вчительський колектив висловлюють щиру подяку усім батькам, які знайшли час, сили, можливість та з цікавістю і бажанням допомогли започаткувати  традицію, яка зближує школу та родину.  Ще раз вітаємо усіх зі святом. Нехай у ваших родинах завжди панує любов, злагода та взаєморозуміння.