День сім’ї в Путрівському НВК

Сьогодні в Путрівському НВК День сім’ї проходив по-особливому. Розмаїття уроків, які були проведені батьками, вражало. Кейс-урок, урок-подорож, урок-семінар, урок-казка, урок-екскурсія… Батьки вихованців відчули себе ближчими до школи, дітей, спробували себе в ролі вчителя, яку виконувати досить непросто. Галаслива дітвора навчального закладу наввипередки зустрічала мам і тат – своїх найрідніших і найулюбленіших людей! Емоції - емоціями, а дисципліна – дисципліною! Правила поведінки для всіх одні!
Міжнародний день сім`ї дає нам можливість зайвий раз зрозуміти, усвідомити, наскільки важливі сімейні відносини, які мізерні ми без рідних людей. Це шанс приділити їм увагу, поговорити, провести разом час, адже в бурхливому ритмі життя ми про це забуваємо, нам ніколи. Але ж без сім`ї життя було б позбавлене радості, не мало б сенсу. Ну хто ще зустріне після важкого робочого дня, обійме, скаже лагідне слово? Міжнародний день 
сім`ї щорічно нагадує кожному про головне і цінне в житті.

Навчання і виховання завжди йдуть поряд. Саме такі сімейні уроки дітям запам’ятаються назавжди! Головне - завжди пам`ятайте, що сім`я - це найважливіше в житті, без неї ми мало чого досягнемо і не зможемо бути щасливими в повному розумінні цього слова. Саме в ній ми розвиваємося, стаємо на ноги, вчимося бути справжніми людьми, відчуваємо любов і підтримку, звикаємо цінувати і поважати. Бережіть себе і своїх рідних, проводьте якомога більше часу разом. Таким і є щастя кожної дитини і родини!