Районні змагання з баскетболу

Згідно календаря спортивно-масових заходів у Путрівському НВК проходять змагання з різних видів спорту.
У січні-лютому місяці пройшли змагання на кубок директора Путрівського НВК з баскетболу, в якому взяли участь збірні команди класів навчального закладу. Метою спортивного заходу є охоплення школярів активними заняттями баскетболом, виявлення кращих спортсменів для комплектування збірної команди НВК для участі в районній Спартакіаді.
За підсумками змагань у фіналі зустрілись команди 10 класу та 7-Б класу. У цікавій безкомпромісній боротьбі переможцями стали спортсмени 10 класу. Склад переможців був таким: Осаулюк М., Савріцький Д., Нікітін Ф., Мороз А., Любченко О., Заверталюк М. (за умовами змагань у команді могли бути і хлопці, і дівчата).
В урочистій атмосфері переможцю було вручено кубок, який вони отримали з рук директора навчального закладу Битько Л.С. та грамоту фіналіста кубка.
Побажаємо юним спортсменам нових успіхів. Хочеться відзначити, що дирекція приділяє розвитку фізичної культури в навчальному закладі велику увагу. Постійно зміцнюється матеріально-спортивна база, закуповується спортінвентар, будуються спортивні майданчики. За виділення коштів та підтримку особлива подяка керівництву району та селищному голові.