Зі святом 1 вересня

Ось і настав довгоочікуваний вересень… Путрівський НВК гостинно відчинив двері учням, вчителям, батькам, гостям сьогоднішнього свята. Загомоніло подвір’я, защебетало дитячими голосами та сміхом.
І розпочалося святкове дійство: флешмоб дев’ятикласниць «Прощання з літом», гімн України у виконанні Германа Киселя, вітальні та настановчі слова директора закладу Лесі Сергіївни та голови сільської ради Віталія Євгеновича, веселий танок з квітами від першокласників, незабутня пісня від класних мам першачків.
А дзвінкотючі дзвіночки розповіли усім, що Країна Знань чекає учнів у мандри її багатющими володіннями.
Цьогоріч батьки, вчителі і вихователі разом з дітьми долучитися до щорічної акції «Благодійність замість квітів», бо благодійність у День знань — це чудовий привід навчити дітей бути чуйними до чужої біди. А допомогти їхнім онкохворим одноліткам, які зустрінуть цей день у лікарняних палатах, якомога швидше повернутися до дитинства й навчання, то є найшляхетнішою справою.
Цікавими були сьогодні і години спілкування класних керівників зі своїми учнями. Перший урок був наповнений іграми, тренінгами, творчістю та нескінченними діалогами, адже поділитися враженнями є важливим.
В добру путь і вдалого старту всім, хто вчить і навчається, виховує й надихає кожного учасника навчального процесу! Хай легкою й результативною буде праця вчителя і учня, батьків і адміністрації нашого навчального закладу!