Яскраве незабутнє свято

Навіть похмура дощова погода не завадила прекрасному настрою, сотням радісних посмішок батьків та учнів, що взяли участь в урочистостях з нагоди свята Останнього дзвінка, що пройшло у Путрівському НВК. Для багатьох школярів чарівний дзвінок сповістив про початок чудового відпочинку на канікулах, сповненого яскравих вражень. І лише для випускників він справді став останнім, адже нагадав, що позаду залишається найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.
Усіх учасників свята вітали теплими напутніми словами почесні гості: голова Васильківсської районної ради Баласинович Н.О., голова Васильківської РДА Одинець В.І., депутат Київської обласної ради Лірник Г.А., методист відділу спеціальної педагогіки Академії неперервної освіти Дерей О.В. та голова Путрівської сільської ради Онищук В.Є. Дуже зворушливим було звернення до своїх вихованців директора НВК та класного керівника 9 класу Битько Л.С.
Прекрасний настрій учасникам свята та гостям подарували своїми виступами : учень 1-В класу Калдарар Артем, який затанцював запальну «Лезгінку», учениця 8 класу Ісмаїл Аліна та учні 5-х класів, що виконали пісні англійською та іспанською мовами, а гурт «Ангелочки» (Борканин Ангеліна та Куцик Ангеліна) подарували своє музичне вітання з побажаннями щастя і добра.
Прекрасним завершенням свята стало нагородження похвальними листами за відмінні успіхи у навчанні 29 учнів 3 - 8 класів, а також грамотами виконкому Путрівської сільської ради за активну участь у культурно –масових заходах місцевої громади Онищук В.Є. нагородив учня 4-Б класу Кисіля Германа, ученицю 6-А класу Куцик Ангеліну та ученицю 7-А класу Борканин Ангеліну.
Прекрасне свято, яке дало початок веселим літнім канікулам, після яких з новими силами і позитивними враженнями знову усі візьмуться за книжки у вересні.