Вшанування Героїв Небесної Сотні

Блакитне небо посіріло,
і дощ ударив у ту ж мить.
У грудях серце заболіло,
по світу новина летить....
У центрі міста, на майдані,в серці країни, мов у пітьмінавіки душі відлетіли,там сто героїв полягли.
19 лютого в Україні пам’ятний день: рівно 7 років тому у центрі столиці розстрілювали мирну акцію протесту. Вперше в незалежній молодій країні керівництво держави вдалося до таких антилюдяних злочинних дій.
Сьогодні учні 9-11 класів нашого закладу зібралися на заході вшанування Героїв Небесної Сотні. Вони в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття, які поклали свої голови за наше майбутнє.
До виховного заходу гімназисти готувалися заздалегідь: учні 5-6-х класів підготували паперових янголів, 9-ті класи взяли участь у символічній акції прикріплення янголів на синьому тлі прапора України, за яку Герої віддали своє життя; учні 10-11 класів стали ведучими пам’ятного заходу.
Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.
Слава героям, для яких Україна була понад усе, для яких захищати свою родину і землю, що зростила, вмерти за неї було найвищою місією!
Слава Україні!