Всеукраїнська серпнева конференція педагогічних працівників

18 серпня 2017 року директор Путрівського НВК Битько Леся Сергіївна, як один з директорів 100 пілотних шкіл України, де впроваджується проект нового державного стандарту загальної початкової освіти, відвідала Всеукраїнську серпневу конференцію педагогічних працівників за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич.
На конференції Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич розказала про реформу загальної середньої освіти – Нову Українську Школу. Директор Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Роман Шиян представив учасникам державний стандарт початкової загальної освіти та модельні програми. Заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей презентував оновлені навчальні програми для 5-9 класів.
На секційних засіданнях були розглянуті питання початкової освіти в Новій українській школі, особливості впровадження інклюзивної освіти у навчальних закладах, а також управління освітою в умовах децентралізації, робота опорних шкіл, особливості підготовки вчителів до роботи в умовах Нової української школи та питання фінансування загальноосвітніх навчальних закладів шляхом використання нової формули розподілу освітньої субвенції.