Волонтерство

Волонтерство – одна з найшляхетніших справ. Визначальним є принцип добровільності – волонтер діє за покликом душі, з почуття потреби реалізувати свою громадянську позицію.

Протягом віків релігія, церква спонукала людей до благодійництва і волонтерства, виховувала альтруїстичну свідомість.

Бути байдужим чи альтруїстом – вибір кожного з нас! Головне, щоб справа, яку робить кожен, була корисною для суспільства, адже волонтерський рух нерозривно пов’язаний із розвитком цивілізації!

Впродовж другого тижня листопада наш опорний заклад долучився до цієї доброї справи, бо серцем і душею відчуваємо біль і проблеми інших українців. Збір речової, харчової допомоги, лікарських засобів, усього найнеобхіднішого вихованцями Путрівського НВК – це ще одна акція допомоги й порятунку, яка спрямована на виховання громадянської відповідальності, усвідомлення власної значущості у загальній справі української нації, це ще одна можливість проявити і патріотичні почуття, і звичне людське ставлення до проблеми ближнього.

“Хто ж, як не МИ?”- крутилась думка в голові. А справи довели, що у надзвичайно складний період волонтерство об’єднує суспільство, створює дієву структуру громадських організацій, груп людей, готових взяти на себе вирішення найбільш нагальних і болючих проблем держави.

Щиро дякуємо вам, батьки і діти, за відкриті серця, за милосердя і бажання допомогти стражденним, за доброчинність і глибину своїх намірів, за те, що разом ми зробили шляхетну справу! А нам, педагогам закладу, приємно визнавати, що зерна доброти й любові, посіяні в душу кожної дитини в процесі виховання, проростають саме такими прекрасними справами!

З Україною у серці, Україна понад усе – гасла сьогодення! Творіть добро, несіть любов у світ, не забувай покликання своє, ЛЮДИНО!