Урочисте та радісне свято Першого дзвоника

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо урочистий і радісний. Кожне місто і село ранком цього дня дихає хвилюванням і радістю, розквітає дитячими посмішками.

Перший вересневий день покликав до дверей школи учнів, їхніх батьків та друзів. Проте особливо хвилюючим цей день став для тих учнів, які вперше переступили шкільний поріг.

З теплими словами привітання та настанови до дітей звернулись директор школи Леся Сергіївна Битько, голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Іванович Одинець та голова Путрівської сільської ради Онищук Віталій Євгенович.

І ось нарешті красиво прибрані класи, порожні коридори та сумні сходи розбудив шкільний дзвоник та дзвінкі дитячі голоси. Розпочалась мандрівка до Країни Знань, розпочалась з першого уроку, який кожен класний керівник провів зі своїм класом. В усіх класних колективах говорили про цінності, які роблять нас сильнішими, зміцнюють і об’єднують нашу державу, про історичну долю України та її майбутнє як розвинутої європейської країни.