Свято осені в Путрівському НВК

Вже традиційним стало проведення виставки дитячих робіт з овочів та фруктів “Дарунки пані Осені” в Путрівському НВК. І  кожного року вражають фантазія, талант та майстерність виконання робіт!

Різномаїття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції учнів школи. Ніхто не залишився осторонь, всі учні мали змогу продемонструвати  фантазію та уміння створювати чарівні композиції. Чого там тільки не було! І незвичайних форм гарбузи, і виноград, і яблука, які переливалися відтінками зеленого, червоного, жовтого . А які цікаві фігури з овочів були представлені увазі присутніх на осінньому святі!

Учні перших класів стартували як “Дбайливі господарі”, “Королева Осінь” і вразили картинами із соняшникового насіння, сови із крупи та кумедним пуделем із цвітної капусти.

Другокласники підійшли до виставки досить креативно, зобразивши себе веселими овочами на чолі з вчителькою, де “Ходить гарбуз по городу”, а Капустяний Заєць та справжня грибна сім’я стережуть овочеві грядки.

Третьокласники створили справжню грибну поляну, Їжаче царство із оригінальним кошиком, у якому були улюблені для їжачків смаколики – яблука!

Четвертокласники у гарбузовому будинку відкрили “Лісову школу”.

П’ятикласники точно знають смаки осінніх наречених, бо створені їхніми руками весільні плаття, зацікавили усіх гостей свята.

Шості класи запам’ятались роботами “Овочево-фруктовий зоопарк” та  картою рідної нашої України з квітів.

Семикласники створили полянку їжачків та граціозну Попелюшку, яка поспішає на Осінній бал.

Підтримали національні традиції учні восьмих класів, які представили нашій увазі українське весілля – найгумористичнішу композицію із сватами, кумами, нареченими і їх гостями та запросили на справжнє домашнє чаювання із смачним медовим печивом, бубликами та малиновим варенням.

Разом із дев’ятикласниками ми побували у саду осінніх троянд, де вдихнули їх ніжний і благородний аромат.

Завершила виставку композиція “Типовий український натюрморт” учнів десятого класу.

Позитивні емоції та естетичну насолоду отримали всі – від найменших до найстарших учасників і гостей святкової феєрії Царства осені. Всі класи блискуче попрацювали і внесли свою нотку, своє бачення світу у палітру кольорів Красуні.

Не покидай нас, золотисто-сонячна Королева садів і полів! Ще так хочеться насолодитись твоїм теплом і щедрістю дарів! Хай не летять у вирій журавлі! Сьогодні Свято присвятили ми Тобі!