Пожежна безпека у школі

Згідно статистики ДСНС України, за вісім місяців 2019 року в Україні сталося 66168 пожеж, в яких загинуло 1219 людей, з них 36 дітей, та нанесли великих матеріальних збитків.
Важливою складовою попередження пожеж та дій під час виникнення надзвичайної ситуації є систематичне проведення навчань та тренувань з різними верстами населення.
Пожежна безпека у школі – це надзвичайно важлива справа, яка вимагає до себе великої уваги, адже від цього може залежати життя. 17 жовтня 2019 року в Путрівському НВК проведено планове практичне тренування з евакуації учнів та працівників школи на випадок пожежі.
Після подачі навчального сигналу «ТРИВОГА», вчителі організували вихід учнів 1-11-х класів згідно з планом евакуації на територію школи. Перший заступник начальника 7-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області підполковник служби цивільного захисту Зінченко В’ячеслав Анатолійович зазначив про високий рівень та організованість при виконанні нормативу. Також було проведено ознайомчу лекцію та продемонстровано первинні засоби пожежогасіння, аварійно-рятувальне обладнання, прилади хімічної, радіаційної розвідки, засоби захисту особового складу при виконанні завдань за призначенням.