Як ми подорожували світом літератури

Ось і закінчився тиждень зарубіжної літератури, який тривав в опорному навчальному закладі Путрівський НВК з 13 по 16 березня 2018 року. Ці чотири дні дійсно були насиченими, цікавими не тільки учням, педагоги та співробітники закладу теж залюбки стали не лише учасниками, а й вболівальниками літературного життя гімназії.

Розпочався тиждень традиційно з радіолінійки "Світ зарубіжної літератури", на якій було повідомлено план заходів предметного тижня.

Учні 5 - 8 класів змагалися в літературних квестах, головнимзавданням яких було створити радісну атмосферу дійства, дати можливість дітям працювати в дружній команді та самостійно обирати своїх капітанів, вправно проходити маршрути, демонструючи дійсно гарні знання з предмету.

Протягом тижня для учнів 5 – 8 класів був оголошений конкурс малюнків, кросвордів, ребусів, шарад «Читаємо, уявляємо, малюємо…», в ході якого діти проявили неабиякуфантазію та показали своє бачення улюблених персонажів чи творів світової літератури. Також творчо підійшли наші вихованці і до створення зашифрованих питань кросвордів, ребусів та шарад.

Досить оригінальним було завдання для учнів 9 - 10 класів, які самостійно  створювалибуктрейлери та плейкасти за вивченими творами.

А завершила тижденьще одна нова сторінка у світі прекрасного - ,,Літературна кав’ярня» для старшокласників, на якій гімназисти переглянули презентацію «Сучасні письменники та їх новинки у світі літератури», та за чашкою чаю та смаколикамимали змогу поділитися особистими враженнями, думками про прочитані сучасні твори світових митців слова.

За підсумками предметного тижня визначено переможців, які отримали почесні грамоти знавців літературного світу.

Отже, переможцями тижня у літературних квестах стали команди 5-А, 6-Б, 7-А та 8-Б класів. Найкращими роботами юних художників та кросвордистів стали роботи таких вихованців: Світлицької Є. – 2-Б кл.; Бурсакової В. – 5-Акл.; Стрелець К. та Кострубіцької Л. – 5-Б кл.; Линця А. та Ноянової А. – 6-А кл.; Мішкур Б. та Годісь Ю. – 6-Б кл., Власенко А. – 7-А кл.; Борканин А. та Полуниченко А. – 8-А кл., Завальнюк А., Романюк Є., Сайфутдінова В. – 8-Б кл.

Досить приємно вразили учні 9-А класу Константин Д. та Іванець В., які створили захоплюючий буктрейлер за твором Г. Ібсена «Ляльковий дім», та учень 10 класу Осаулюк М. зі своєю роботою – плейкаст за збіркою Ш. Бодлера «Квіти зла»

Творчих успіхів вам, наші юні літератори, нових перемогта позитивних емоцій!