Мовознавчий турнір

«Рідну мову буду знати, берегти і шанувати!»

Головне завдання вчителя, як відомо, навчити дитину, зацікавити тим чи іншим матеріалом, пояснити незрозуміле, пробудити інтерес до невідомого. Саме над цим і працюють вчителі - словесники Путрівського НВК.

Метою проведення тижня української мови та літератури є створення українського мовленнєвого середовища, що дозволить учням реалізувати знання, отримані на уроках української мови, в активному мовленнєвому спілкуванні; популяризація українського слова; розширення творчих можливостей учнів та виявлення обдарованих дітей.

Найрізноманітніші заходи триватимуть упродовж тижня. Це і конкурси, й виставки, і мовознавчий турнір, і квест-змагання, а також класні години тощо.

Розпочався він з мовознавчого турніру між учнями 5-х та 6-х класів. А зробили ми це у формі літературно-мовногобрейн-рингу, який підготувала вчитель української мови і літератури Пристайко Лілія Володимирівна.

Чотири команди учнів змагалися  у різноманітних конкурсах: «Візитка», «Лінгвістична вікторина», «Літературна розминка», «Мовні перлинки», «Конкурс капітанів», «Загадки», «Мовні спотиканочки» (промовляння скоромовок), «Хто швидше» , «Географічна подорож». Також були розважальні загадки для вболівальників, щоб журі могло підрахувати бали.

Всі показали свої знання, хтось краще, а хтось трішки гірше. Перше місце виборола команда 6-Б класу, друге місце розділили 5-А та 6-А, третє посіли 5-Б.

Та пам'ятати ми повинні про те, що справжня людина виростає саме з любові до рідної матері, до родини, до рідної мови та літератури. Нехай же вивчення мови стане для школярів черговою сходинкою до майбутніх успіхів, до самоствердження. Користуйтеся рідною мовою, плекайте, шануйте цей НАЙДОРОЖЧИЙ СКАРБ!!!