Благодійна “HANDMADE Лавка”

"HANDMADE Лавка". Саме під таким гаслом 26 січня 2018 року о 12.00 в Путрівському НВК відбувся благодійний ярмарок. Вже не вперше наш навчальний заклад організовує такий захід. Hand Made в перекладі означає «ручна робота».

Всі вихованці поспішали до школи. Зносили свої поробки…Спочатку така ідея здалася сумнівною… Рукоділля. Але кінцевий результат виявився несподіваним. Асортимент вражав око. Що тільки не вміють робити діти та батьки! Плетіння з бісеру було представлено вишуканими намистами, сережками, брошками. Вироби з дерева: іграшки, кухонні дощечки, сувенірчики з малюнками, картини, рамки з декором. Навіть був майстер-клас з плетіння браслетиків.

Виручені кошти – 22766 гривень з благодійної акції підуть на лікування тяжкохворої онкологічним захворюванням мамі двох учениць 6-б класу нашого закладу.
Акція ще раз довела, що байдужих майже немає. Ручні роботи купували також дітки дитячого садочку.

Приємно, що батьки перераховували кошти на банківську картку. Не байдужими були навіть батьки тих діток, які тільки будуть першокласниками.
Кошти родині сьогодні передала класний керівник дівчаток. Завдяки їй ми дізналися, що сім’я потребує допомоги. Велике спасибі організаторам.

Можливо, переглянувши наш пост, хтось захоче допомогти вказуємо реквізити рахунку, на який можна переказати благодійні кошти.
Поточний рахунок № 3109103287, МФО 321842 КОД 14360570.
Рахунок Кернер-Вернер Яна Павлівна Номер картки 5168757329230306
Дякуємо!