Громадські слухання в Путрівському НВК

17 травня в Путрівському НВК відбулися громадські слухання за участі голови Васильківської РДА Одинця В.І., голови Васильківської районної ради Баласинович Н.О., голови Путрівської сільської ради Онищука В.Є. та депутатів сільської ради, начальника відділу освіти Васильківської РДА Гейко І.М., директора Путрівського НВК та вчителів, а також представників батьківських комітетів.

Головою Васильківської районної ради Баласинович Н.О. було запропоновано напрямки вдосконалення школи повного дня.

Під час слухань було розглянуто та обговорено пропозиції щодо перспектив та напрямків розвитку Путрівського навчально-виховного комплексу. Зокрема, було обговорено проект реконструкції та оздоблення актового залу, перепланування роздягалень та переміщення тренаженого залу, встановлення індивідуальних шаф для учнів.

Але зміни стосуватимуться не тільки внутрішнього простору: не обійшли увагою й пришкільну територію, для якої було запропоновано орієнтовний проект благоустрою паркової зони навколо школи.

Крім того, подумали й про безпеку та систему внутрішнього обліку та контролю, запропонувавши встановити у закладі систему безконтактних та безпроводних турнікетів Smarsy.

Сподіваємось, що всі зміни сприятимуть подальшому розвитку та вдосконаленню нашого навчального закладу.