Що може бути краще, ніж дружба!

Дружба – це безцінний скарб, які люди проносять через усе своє життя. Найнадійніші, найкращі друзі – це друзі з дитинства. Дружба —взаємовідносини між людьми, засновані на довірі, щирості, взаємних симпатіях, спільних інтересах і захопленнях. Найголовніше в дружбі - це довіра і взаємодопомога.

Необхідність в міцних дружніх відносинах ми особливо усвідомлюємо у свідомому віці, розуміючи, що дружба – це одна з найміцніших прихильностей, яку в більшості випадків ми проносимо через усе життя.

Дружба обов’язково відкриє для дитини нові можливості, допоможе йому розвинути необхідні комунікативні навички і посприяє його соціальної адаптації. Особливо важливу роль дружні відносини мають для підлітків, оскільки в житті підростаючої дитини будуть з’являтися ситуації, які він не зможе або не захоче обговорювати з батьками, і тоді можливість спілкування з ровесником, який його розуміє, допоможе йому впоратися з проблемами

Відомо, що людям допомагають подружитись спільні інтереси, спільні справи, пісня та посмішки..

Позакласний захід для учнів 5-а та 5-б класів, присвячений дружбі, видався на славу. Солодощі, сік, фрукти, пісні та конкурси завжди здружують. Ми дружні, ми найкращі! Так тримати! Велика подяка директору Битько Лесі Сергіївні за підтримку, батькам за смакоту!