День писемності та мови у Путрівському НВК

Сьогодні, 9 листопада, Україна святкує День української писемності та мови. Це свято в нашій країні відзначається ще з 1997 року. Сталося це завдяки ініціативі президента України Леоніда Кучми. Він підписав указ на честь українського літописця преподобного Нестора — послідовника творців слов'янської писемності Кирила та Мефодія. Саме цим документом і був заснований День української писемності та мови.

Ранок у школі почався, як завжди, з вітань, спілкування, традиційного звучання державного гімну. Але саме сьогодні він був особливим – настрій школярів урочисто піднесений, барвисті вишиванки додали краси не лише зовнішньому вигляду учнів та педагогів, стали оздобою навчального закладу, а й символізували національну єдність.

Вчителем рідної мови та літератури Сагун Тетяною Анатоліївною проведено радіожурнал до Дня української писемності та мови, після чого всі охочі долучилися до написання радіодиктанту.Та не стільки з’ясувати, чи добре знають українську мову, як продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує рідне слово.