День учителя

День учителя - це свято людей, які за покликом душі віддають свої знання дітям, навчають і виховують, розвивають у них найкращі риси, допомагають пізнати навколишній світ, плекають у своїх вихованців любов до рідних, близьких, друзів, свого краю та Батьківщини.
Саме на них покладена надзвичайно відповідальна та почесна місія – навчання й виховання нової генерації держави.З професійним святом педагогів Путрівського ОЗО вітали секретар Глевахівської громади Онищук В. Є., староста Волошко В. А. та начальник відділу освіти Гейко І.М.
Приємною частиною заходу стало вручення Почесних грамот та Подяк районної та селищної рад та відділу освіти Глевахівської громади.
Не менш приємною була і друга частина – творча. Музичні вітання для педагогічної спільноти підготували учні 7-І класу та театрального гуртка. А самі педагоги мали змогу проявити свій інтелект і креативність мислення в турнірі «Що? Де? Коли?».
Завершилося свято дещо по-новому: відпочинком дружного колективу школи в кінотеатрі.
Вітаємо, колеги-освітяни, міцного здоров’я, невичерпної наснаги, творчого оптимізму, достатку та злагоди в родинах!
Нехай у службових справах вас підтримують однодумці, серце буде сповнене любов’ю та добром, а особисті успіхи йдуть пліч-о-пліч із професійними досягненнями.