Загальношкільні батьківські збори

10 листопада 2017 року в приміщенні актової зали Путрівського НВК  відбулися загальношкільні батьківські збори, на яких були обговорені важливі питання навчально-виховного процесу закладу та роль батьківської громадськості в такій нелегкій та спільній справі навчання та виховання дітей, рівень безпеки, захисту, обліку школярів, співробітників навчального закладу.

Перед батьками виступили директор опорного навчально-виховного закладу Битько Л.С., заступник директора школи з навчально-виховної роботи Півторак Е.Ф., заступник директора школи з виховної роботи Журавльова Н.А., сільський голова Онищук В.Є., представники електронної системи “Smarsy”, від батьківської громади -  Шевченко К.М.

Про підсумки роботи педагогічного  колективу школи, досягнення учнів, школи за минулий навчальний рік та пріоритетні завдання на 2017-2018  навчальний рік розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Півторак Е.Ф.

Про позаурочні виховні заходи та про роботу гуртків повідомила заступник директора з виховної роботи Журавльова Н.А., яка увазі присутніх представила дві презентації про проведений на високому рівні патріотичний захід до Дня українського козацтва.

Представники електронної системи “Smarsy” довели до відома присутніх про важливість надання навчальному закладу програмного інструментарію для зручної та візуальної роботи з базою даних. Єдиним власником та розпорядником бази даних є навчальний заклад В будь-який момент часу адміністрація освітньої установи має можливість отримати інформацію про кількість учнів та співробітників, які присутні в освітній установі, складати списки відсутніх в кожному класі, пропуски і запізнення, формувати звіти про відвідування, успішність та робочий час, а батькам надається ряд унікальних можливостей контролювати відвідування та успішність своїх дітей, а також миттєво отримувати СМС-повідомлення, як тільки їхня дитина перетне поріг школи.

Програмно-апаратний комплекс "Smarsy" не допустить непомітного проникнення сторонніх осіб без ідентифікаційного посвідчення і подасть звуковий та візуальний сигнали охоронцю або черговому на вході.

В той самий час, дана система розроблена з врахуванням того, що основний її користувач - діти, а її призначення - зробити їх перебування в стінах школи більш комфортним та безпечним. Тому запропоновані до встановлення елементи обладнання не обмежують доступ учнів до освітньої установи. Підвищення рівня безпеки відбувається не за рахунок встановлення додаткових дверей, замків та парканів, а за рахунок використання спеціалізованих технічних рішень, за допомогою яких можна не тільки відсіяти небажаних відвідувачів та потенційних правопорушників, але й автоматизувати контроль відвідування, запізнень і прогулів учнів та співробітників, підвищити рівень дисциплінованості та відповідальності учасників освітнього процесу.

Сільський голова Онищук В.Є. пообіцяв підкріпити вище зазначену систему ще й встановленням "тривожної кнопки" в разі непередбачуваної ситуації з правопорушниками, які можуть становити реальну загрозу не тільки дітям закладу, а й співробітникам школи.

Заслухавши та обговоривши питання порядку денного, збори прийняли відповідне рішення щодо підвищення відповідальності батьків за сімейне виховання дітей, рівня безпеки учнів, зміцнення зв’язків зі школою та подальшого удосконалення навчально-виховного процесу в навчальному закладі, забезпечення  дітей належними умовами в підготовці до олімпіад, конкурсів, науково-дослідницьких проектів, ДПА та ЗНО, організації дозвілля школярів.